Zamknij
REKLAMA

Nowa część Galerii Krotoszyńskiej zostanie otwarta w Mikołajki

13:55, 14.11.2019 | Sebastian Pośpiech
Skomentuj
REKLAMA

Rozbudowana część Galerii Krotoszyńskiej zostanie otwarta 6 grudnia. Powstało 11 nowych lokali. Najbardziej znaną nową marką, jaka się pojawi jest Empik.

Trwającą od listopada ub. roku budowę już zakończono. Obecnie trwają prace wykończeniowe i montażowe wewnątrz obiektu. Lokale są meblowane, a najemcy wkrótce zaczną je zapełniać towarem. Obiekt przeszedł odbiory straży pożarnej i Sanepidu.

Oficjalne otwarcie zaplanowaliśmy na 6 grudnia o godz. 10.00. Aż do godz. 18.00 będzie trwała impreza w klimacie świątecznym. Przygotowaliśmy atrakcje i niespodzianki dla klientów – mówi Paulina Wojtaszek, zastępczyni menedżera GK.

Do już istniejącego obiektu dobudowano nowe skrzydło. Inwestor, którym jest spółka KSH Invest ze Śremu, powiększył część handlową o 3.300 m kw. Cała powierzchnia nowej części wyniesie 4.100 m kw., a zatem galeria powiększy się dwukrotnie.

Nowa część galerii usytuowano pomiędzy ul. Słodową i Mickiewicza. Od strony drogi krajowej powstał parking na ok. 100 samochodów. Tam także będzie piesze przejście do galerii. Natomiast dwa wjazdy i wyjazdy zostaną zlokalizowane od ul. Benickiej i od ul. Słodowej. Obiekt będzie miał dwa główne wejścia – obecne od strony Słodowej i nowe od Mickiewicza.

Właściciel obiektu zaczął myśleć o rozbudowie kilka lat temu po tym, jak zwrócili się do niego właściciele sklepów, prosząc o powiększenie lokali. Przykładowo sklep sieci obuwniczej CCC zostanie przeniesiony z parteru starej części do nowego skrzydła do lokalu o pow. aż 1.000 m kw.

W rozbudowanym obiekcie znalazło się 11 nowych lokali. Będą to głównie branże odzieżowe. Z konkretnych marek wiadomo, że pojawi się Big Star i Smyk – z odzieżą dziecięcą, będą też sieciówki działające franczyzowo.

(Sebastian Pośpiech)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

Mieszkaniec Mieszkaniec

22 2

A gdzie sieciówki? To jakaś kpina z mieszkańców miasta. Pozostanie po staremu, czyli na zakupy i przeceny do Ostrowa, Kalisza, Poznania, Wrocławia. Ciekawe, ze w Ostrowie mogli się „dogadać” i jest wiele znanych sieciówek, a u nas znowu tak biednie w tym względzie. 22:50, 14.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MieszkaniecMieszkaniec

1 2

Bardzo fajnie??? 16:08, 17.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MarianMarian

0 0

Należałoby dodać ( ale i dobry temat pod czerwone oceny ) a dotyczy Rynkowego nieładu w Krotoszynie wynikający z pewnych zjawisk jak występy muzyczne czy inne uroczystości. Taki nieład zaczyna się wnosić do domostw. Najlepiej taki nieład zostawić w Rynku czy może na Rynku i niech zajmie się tym Straż Miejska czy Policja. 13:59, 22.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA