Zamknij
REKLAMA

Ciężka noga 70-latka. Jechał 114 km/h w terenie zabudowanym

12:44, 27.11.2019 | Sebastian Pośpiech
Skomentuj
REKLAMA

70-letni mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego rażąco przekroczył dozwoloną prędkość. Jechał w obszarze zabudowanym 114 km/h. Jeszcze szybciej, bo 120 km/h na liczniku miał 33-latek również mieszkaniec naszego powiatu.

W ciągu ostatnich kilku dni ostrowscy policjanci ze specjalnej grupy SPEED zatrzymali drogach pow. ostrowskiego siedmiu kierowców, którzy nadmiernie przekroczyli dozwoloną prędkość.

Niechlubnym rekordzistą okazał się 36-letni mieszkaniec Ostrowa. Mężczyzna osobowym mercedesem pędził aż 140 km/h na obowiązującej „pięćdziesiątce”. 120 km/h miał na liczniku prowadzący peugeota 33-letni mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego. Zatrzymany też został 70-letni krotoszynianin, który jechał 114km/h.

Policja przypomina, że brawurowa jazda, niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze i agresywne zachowania kierujących wobec innych uczestników ruchu przyczyniają się do tragicznych w skutkach zdarzeń.  Nawet najbardziej bezpieczny samochód nie daje gwarancji na przeżycie kierowcy i pasażerom przy dużych prędkościach. Nadmierna prędkość jest groźna nie tylko dla kierujących i ich pasażerów, ale również dla pieszych.

(Sebastian Pośpiech)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz