Zamknij
REKLAMA

Piękno dla bohaterek. Panie z personelu medycznego dostały bony upominkowe

15:26, 31.05.2020 | Z.L
Skomentuj
REKLAMA

110 bonów upominkowych o wartości 30 zł każdy ufundowały salony mody i zakłady fryzjerskie dla pracownic medycznych z Krotoszyna.

Panie zatrudnione w krotoszyńskim Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej będą mogły skorzystać z gabinetów urody w Krotoszynie, Kobylinie Zdunach, Osuszy i Witaszycach.

Szpital otrzymał specjalne bony  w ramach ogólnopolskiej akcji ph. Piękno dla bohaterek w podziękowaniu za waleczne serca w bitwie z COVID-19. To wyraz wdzięczności kosmetyczek i fryzjerów za pracę podczas pandemii koronawirusa.

Kosmetyczki - Joanna Ligęska, Monika Nowak i Barbara Puszkarek przekazały dar na ręce Sylwii Patalas-Jagody, oddziałowej z anestezjologii i intensywnej terapii. Podziękował im Krzysztof Kurowski, dyrektor SPZOZ-u.

Bony będą ważne do października przyszłego roku. Można je zrealizować jako usługę lub zniżkę w przypadku, gdy koszt usługi jest wyższy.

Mimo że sami jesteśmy w kryzysie, chcemy podarować troszeczkę pozytywnej energii i uśmiechu. Niech ten drobny gest będzie dla was przypomnieniem, jak bardzo jesteśmy wdzięczni – tak zwróciły się salony urody do pań z personelu medycznego.

(Z.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA