Zamknij
REKLAMA

KOŹMIN. Wypadek na quadzie w miejscowości Biały Dwór. Szukali jednego z poszkodowanych

18:23, 13.06.2020 | Z.L
Skomentuj
REKLAMA

Do zdarzenia doszło ok. godz. 23.30 w piątek 12 czerwca. Na miejscu interweniowały 3 zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.

Służby zajęły się udzieleniem pomocy poszkodowanemu. 

Mężczyzna jadący quadem, który nie był w stanie określić, czy jechał sam, był pod wpływem alkoholu. Policja razem ze strażakami rozpoczęła poszukiwania drugiego uczestnika zdarzenia, jednak nikogo nie znaleziono. Okazało się, że mężczyzna jechał sam.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzielenie pomocy poszkodowanemu i poszukiwaniu. Na miejsce dotarły 3 zastępy - 2 z jednostki ratowniczo-gaśniczej w Krotoszynie i 1 z Ochotniczej Straży Pożarnej w Koźminie.

(Z.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

HujHuj

2 0

Nie ma przebacz bracie... 5 lat 01:42, 14.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Camilla KarlsenCamilla Karlsen

0 0

WITAJ; Czy potrzebujesz pożyczki?
Udzielamy pożyczek dla osób fizycznych: pożyczki osobiste na cele konsumpcyjne, pożyczki mieszkaniowe, spłaty kredytu, spłaty zadłużenia (w celu zebrania wszystkich długów w jednym kredycie), pożyczki studenckiej, pożyczki na sfinansowanie zakupu samochodu.

Potrzebujesz pożyczki na sfinansowanie swojego projektu?
Możemy wesprzeć cię pożyczką na realizację twoich projektów, takich jak: budowa twoich domów, biur, gospodarstw rolnych, a także finansowanie twoich projektów turystycznych, twojej firmy lub projektu, na który potrzebujesz finansowania zewnętrznego.

Potrzebujesz funduszu inwestycyjnego?
Możemy inwestować w twoje duże projekty. Jest to zarezerwowane dla firm poszukujących inwestorów do finansowania swoich projektów badawczych, projektów nieruchomości, przejęć i innych potrzeb biznesowych.

WYBIERZ NAJLEPSZE OPCJE POŻYCZKI TERAZ !!! Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych usług, skontaktuj się z nami za pośrednictwem tego adresu e-mail: [email protected]

Co oferujemy;
Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi kredytowe, zarówno pożyczki zabezpieczone, jak i niezabezpieczone, konsolidację zadłużenia i wiele innych po bardzo rozsądnych cenach.

NOVA GLOBAL FINANCIAL SERVICES jest spółką zależną jednej z najsilniejszych grup finansowych w Europie i na świecie z dużym kapitałem. NOVA GLOBAL FINANCIAL SERVICES realizuje strategię bycia obecnym tam, gdzie jest wzrost, łączenia klientów z możliwościami, które stwarza, pomagania firmom w rozwoju, ekonomii prosperowania i realizacji indywidualnych ambicji.

Wyślij prośbę o pożyczkę teraz !!!
Imię i nazwisko: Camilla Karlsen (dyrektor centrum pożyczek).
Adres kontaktowy: [email protected] 10:28, 15.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA