Zamknij
REKLAMA

Wypadek za Kuklinowem. Jeden z samochodów dachował

08:46, 14.10.2020 | S.P
Skomentuj foto OSP Kuklinów
REKLAMA

We wtorek pod wieczór na trasie Kuklinów - Nepomucenów doszło do wypadku.

13 października ok. godz. 18.00 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na skutek tego jeden z pojazdów zjechał do przydrożnego rowu i dachował.

- Mieszkanka powiatu jarocińskiego kierująca citroenem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i zderzyła się z prawidłowo jadącym samochodem renaultem, którym kierował mieszkaniec Krotoszyna - powiedział Bartosz Karwik, zastępca rzecznika prasowego Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie.

Sprawczyni została ukarana mandatem w wysokości 500 zł.

Na miejsce zadysponowano 3 jednostki straży pożarnej. Przyjechała też karetka pogotowia i policja.

- Po dotarciu na miejsce zdarzenia udzieliliśmy kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej, oraz udzieliliśmy wsparcia psychicznego do czasu przyjazdu Zespołu Ratownictwa Medycznego - informują na swojej stronie strażacy z OSP Kuklinów. 

(S.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

CIEKAWYCIEKAWY

2 2

"...oraz udzieliliśmy wsparcia psychicznego do czasu przyjazdu Zespołu Ratownictwa Medycznego - informują na swojej stronie strażacy z OSP Kuklinów" Na czym polega to wsparcie psychiczne ? 09:58, 14.10.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Wsparcie psychiczneWsparcie psychiczne

0 0

jest szalenie ważne jak potrafisz Ciekawy napisać komentarz to przypuszczam że potrafisz również napisać w Google i sobie to wytłumaczyć 07:09, 15.10.2020


REKLAMA
0%