Zamknij
REKLAMA

KOŹMIN. Wypadek przy pracach gospodarczych. Maszyna wkręciła rolnikowi nogę

14:47, 17.11.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

Podczas prac gospodarczych w Sapieżynie (gm. Koźmin) doszło w zeszłym tygodniu do wypadku. Ucierpiał rolnik.

 

Zgłoszenie o tym zdarzeniu krotoszyńskie służby otrzymały 13 listopada chwilę po godz. 12.00. Podczas prac gospodarskich polegających na zbieraniu buraków doszło do zablokowania mechanizmu podającego w maszynie ciągniętej za traktorem. 

Będący na miejscu 44-letni mieszkaniec gm. Dobrzyca (pow. pleszewski) wszedł na nią i uderzył nogą. Chciał w ten sposób odblokować maszynę.

– W wyniku tego zachowania noga mężczyzny została w nią wkręcona. Przebywający na miejscu syn 44-latka wyłączył maszynę i zablokował podajnik – relacjonuje asp. sztab. Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy krotoszyńskiej policji.

Na miejsce dotarły służby, w tym 4 zastępy strażaków. To właśnie oni wydobyli mężczyznę, którego noga wkręciła się w maszynę. Do Sapieżyna dotarł również zespół ratowników medycznych, którzy stwierdzili, że 44-latek nie odniósł obrażeń zagrażających jego życiu.

Mężczyznę przewieziono na Szpitalny Oddział Ratunkowy w celu przeprowadzenia dalszej diagnostyki.

– Na SOR udał się również patrol policji, którzy zbadał czy w wydychanym przez 44-latka powietrzu znajduje się alkohol. Okazało się, że jest trzeźwy – mówi P. Szczepaniak.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

DawidDawid

0 2

Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid tel.579925890
17:44, 17.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

DemonDemon

1 0

O jest i hiena kolejny co chce na ludzkim nieszczęściu zarobić jakaś prazka *%#)!& biznesmeny z ubezpieczeniami 20:33, 17.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%