Zamknij

KOBYLIN. Młodzi futboliści na zwycięskiej ścieżce

14:51, 19.05.2021 | S.P
Skomentuj
REKLAMA

 W sobotę 15 maja na boisku Orlik w Kobylinie odbył się mecz z udziałem młodych piłkarzy miejscowej Akademii Piłkarskiej Reissa.

 

Zespół AP Reissa Kobylin w ramach czwartej kolejki I Ligi Okręgowej Orlik E2 grupy 9 podejmował lidera grupy drużynę Footbal Akademy Leszno.

Od pierwszego gwizdka sędziego chłopcy z Kobylina prowadzenie przez trenera Aleksandra Sobczyka byli bardzo skoncentrowani. Błyskawicznie, bo już w 4 sekundzie meczu, zdobyli piękną bramkę po strzale prawie z połowy boiska.

Obie drużyny grały przez pozostałą część spotkania techniczną i zespołową grę. Zdobyły przy tym wiele bramek, ku uciesze licznie zgromadzonych kibiców. Spotkanie zakończyło się rezultatem 15:7 dla naszych.

– Jestem zadowolony i dumny z chłopców, którym należą się wielkie brawa za zrealizowanie założeń przedmeczowych – podsumował A. Sobczyk.

Zwycięska passa tej drużyny trwa. Zdobyła do tej pory 9 punktów a jej bilans bramek jest imponujący i wynosi 43:20. Dzięki temu jest liderem tabeli ligowej w swojej grupie.

(S.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%