Zamknij

ZDUNY. Stypendia burmistrza dla najlepszych uczniów

10:47, 23.09.2020 | S.P
Skomentuj foto SP ZDUNY
REKLAMA

Pięcioro uczniów Szkoły Podstawowej w Zdunach otrzymało stypendium z rąk burmistrza Zdun. Wyróżnienie to przyznawane jest za wybitne osiągnięcia w nauce.

Do nagrodzonych należą trzy uczennice z obecnej klasy VII b: Wiktoria Chyła, Rozalia Grzybek i Antonina Klepacka. Wśród stypendystów są również chłopcy: Wojciech Peregrym z obecnej klasy VIII b oraz już absolwent szkoły – Łukasz Grobelny.

Dodajmy, że Łukasz ukończył szkołę podstawową osiągając najwyższe wyniki w nauce wśród ósmoklasistów. Został tym samym wyróżniony jako najlepszy uczeń, otrzymując tytuł najlepszego absolwenta szkoły w roku szkolnym 2019/2020.

Wyróżnieni uczniowie otrzymali stypendium za wysokie wyniki w nauce, czyli ich średnia ocen na koniec roku szkolnego wynosiła powyżej średniej 5,60.

Uczniowie otrzymali dyplomy od burmistrza Zdun Tomasza Chudego, który pogratulował im osiągnięć i zapewnił, że otrzymane stypendium jest uhonorowaniem wytrwałości i konsekwencji w zagłębianiu tajników wiedzy i poszerzaniu umiejętności. Włodarz miasta skierował również list gratulacyjny do rodziców stypendystów. Oprócz gratulacji i wyrazów szacunku podziękował opiekunom za „cierpliwość, współpracę i trud, jaki ponieśli w związku z nadzwyczajnymi warunkami nauczania”.

(S.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%