Zamknij

12:38, 13.03.2020

Życie na krotoszyńskim targu niemal zamarło. Czy ludzie się boją?

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

OluniaOlunia

1 1

Nie tyle strach co wprowadzanie w błąd ludzi. Do wieczora była wzmianka ,żetargowisko zamknięte a póżniej,że jednak otwarte. Z klientów i handlujących robi się idiotów.Na zakupy trzeba było jechać do Kalisza bo w Krotoszynie Burmistrz nie wiej sam jak się ma,Wogole to jest niezgodne zakaz dotyczy galerii a nie targowisk gdzie handel odbywa sienaswierzym powietrzu.
14:29, 15.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz