Zamknij
REKLAMA

O młodych w Unii i milionach na zdrowie

11.11, 30.04.2022 .
Skomentuj
REKLAMA


Młode pokolenie stawia na europejską integrację. Z okazji Europejskiego Roku Młodzieży zapytaliśmy uczniów, co myślą o Unii i jak im się żyje we współczesnej Europie. Zdecydowana większość nie wyobraża sobie życia poza Wspólnotą . Młodzi cenią sobie otwarte granice i szanse edukacyjnego oraz zawodowego rozwoju. 
O tym, jakie znacznie mają dla  młodych europejskie wartości rozmawiamy z Bogumiłą Frąckowiak - kierownikiem Punktu EUROPE DIRECT Poznań prowadzonym przy Wielkopolskiej Izbie Rzemieślniczej w Poznaniu. 

W nowym wydaniu e-magazynu „Nasz Region” odwiedzamy Wolsztyn , by zobaczyć, jak Fundusze Europejskie na przestrzeni ostatnich osiemnastu lat zmieniły miejscowość, słynącą z jedynej czynnej na świecie parowozowni. Mamy też dobre informacje dla realizatorów unijnych projektów. Ruszyły właśnie nabory w ramach dwóch konkursów z zakresu wspierania kryzysowych działań naprawczych w obszarze zdrowia. Do wydania jest ponad 90 mln zł. 
Zapraszamy również do aktywnego włączenia się w obchody Dnia Europy . Już 7 maja na rynku w Poznaniu na mieszkańców regionu czekać będzie wiele atrakcji, m.in. gra miejska, zabawy, quizy.
Jak zmienia się Wielkopolska z Funduszami Europejskimi? Zapraszamy do lektury e-magazynu „Nasz Region”
(tekst sponsorowany)

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%