Zamknij

ORŁY Stolarstwa - poradnik przedsiębiorców

artykuł sponsorowany + 14:13, 15.05.2020 Aktualizacja: 14:14, 15.05.2020

Wielu naszych czytelników zastanawia się czym jest plebiscyt ORŁY Stolarstwa. Pytani przez klientów czy sami wyszukując informacji na temat zestawienia, nie wiedzą do końca co o nim myśleć. W poniższym tekście przybliżymy Ci ideę plebiscytu ORŁY Stolarstwa oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości, wynikające z niezwykle nowoczesnej formuły przeprowadzania konkursu.

ORŁY Stolarstwa opierają swoją działalność na porównywaniu przedsiębiorstw z konkretnej branży w obrębie założonej jednostki terytorialnej. Zestawienie organizowane jest dwa razy w roku. Pierwsze, konfrontuje firmy z jednego miasta, a jeśli miejscowość jest zbyt mała - z obszaru całego powiatu. Drugie przyrównuje przedsiębiorstwa z całej Polski.

Porównanie zakładów stolarskich bazuje na zebraniu przez program komputerowy wszystkich opinii, których udzielili klienci o przedsiębiorstwach w Internecie. W związku z faktem, iż słowa ciężko konkretnie wycenić, postanowiono do klasyfikacji włączyć tylko poglądy wyrażone cyfrowo. Wszelkie oceny na Google Maps/Zumi czy gwiazdki na profilach Facebook są brane pod uwagę, by wyciągnąć z nich średnią ważoną. Maksymalna ilość punktów do zdobycia wynosi 10, by zostać laureatem należy otrzymać ich 8.

Na podium w danej miejscowości mogą jednak stanąć tylko trzej przedsiębiorcy z najwyższymi notami. W przypadku, gdy dwoje z nich ma tę samą ilość punktów, kto powinien wygrać? Tak wydarzyło się w zeszłorocznej edycji konkursu stolarzy w Białymstoku czy też w tegorocznej, gastronomicznej odsłonie dla najlepszych restauracji w Bydgoszczy. Organizatorzy informują w regulaminie, iż wyższe miejsce otrzyma ten, kto uzyskał swój wynik z większej ilości ocen klientów.

Udział w plebiscycie jest całkowicie darmowy. Zgłosić się można w dowolnym momencie trwającego roku, ponieważ data skanowania programem komputerowym jest utrzymana w tajemnicy. Może się zdarzyć, że zestawienie dla danego roku kalendarzowego już się odbyło, a ty nie zdążyłeś wziąć udziału. Organizatorzy mimo to, poddają Twoją firmę procesowi weryfikacji. W przypadku otrzymania minimalnej liczby punktów, przedsiębiorstwo zostaje dopisane do listy laureatów. W momencie, gdy firma otrzymuje w skanowaniu najwyższą notę w regionie, przyznawane jest jej pierwsze miejsce ex aequo z przedsiębiorcą, który już je otrzymał.

Udział w plebiscycie jest ciekawym przeżyciem. Organizatorzy zadbali o dreszczyk emocji. Przede wszystkim jednak, jest to wspaniała okazja, by dowiedzieć się jak Twoje przedsiębiorstwo oceniają klienci.

(artykuł sponsorowany)
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
0%