Zamknij
REKLAMA

Chcesz pokazać dziecku prawdziwego św. Mikołaja? To może być jedyna taka okazja

00.01, 27.10.2022 mat. we współpracy z Elfi Aktualizacja: 14.34, 27.10.2022
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne. Fot. pixabay.com/pl/

Każdy wie, że dokładne miejsce zamieszkania Świętego Mikołaja, a tym bardziej Jego dokładny adres to kwestia sporna. Pewne jest natomiast, że w Wigilię Święty musi odwiedzić wszystkie grzeczne dzieci, a spotkanie go graniczy z cudem. Jest jednak sposób, by się z nim zobaczyć!

Ustalenie trasy dokładnego dojazdu Świętego Mikołaja do domów grzecznych dzieci może stanowić nie lada problem. Zastanawialiście się kiedyś jak, gdzie i którędy przemieszcza się Mikołaj żeby zdążyć do wszystkich dzieci?

Nas też zawsze frapowało to pytanie.

Na szczęście od niedawna nasi przyjaciele ze służb lotniczych, po raz pierwszy w historii, otworzyli dostęp do swoich potężnych radarów, które dokładnie śledzą i nadzorują lot zaprzęgu Świętego Mikołaja. Niestety mimo wszystko zobaczenie go jest prawie niemożliwe. 

Prawie, bo można zaczarować ten niezwykły wieczór. 

Osobista wiadomość od Mikołaja

Pierwszy spersonalizowany list od Świętego Mikołaja to wyjątkowa pamiątka z dzieciństwa, która zostanie w pamięci na długie lata. Nasz wyjątkowy Pierwszy list od Świętego Mikołaja skierowany jest bezpośrednio do Twojego dziecko. Mikołaj zwróci się w nim po imieniu i powita uroczyście Twoją pociechę. Treść listu możesz dowolnie edytować tak aby dopasować przekaz specjalnie dla Twojego dziecka.

A może wideo? 

Zaskocz bliskich spersonalizowanym wideo z ich imieniem i zdjęciami. Mikołaj wypowie na filmie imię, zobaczy dodane przez Ciebie zdjęcia i przekaże wybrane przez Ciebie zalecenie.

Przekonaj się, że Mikołaj sobie poradzi! To będzie prezent, jakiego nigdy Twoje dziecko nie zapomni. 

(mat. we współpracy z Elfi)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%