Zamknij

REKLAMA
14:19, 24.01.2020
Długie godziny spędzone przed ekranem komputera obciążają kręgosłup. Wybór odpowiedniego siedzenia jest przez nasz często bagatelizowany, tymczasem to właśnie nieodpowiednio dobrany fotel jest przyczyną większości dolegliwości bólowych.
16:13, 16.01.2020
O higienie intymnej mówi się bardzo wiele ? jednak najczęściej wyłącznie w kontekście kobiet. Męska pielęgnacja tych stref to wciąż temat tabu. Niestety, brak dostatecznej dbałości o ciało nie tylko powoduje jego dyskomfort, lecz także może być przyczyną bardzo nieprzyjemnych podrażnień i infekcji. Jak zapewnić idealną czystość skórze w miejscach wrażliwych i uniknąć powikłań? Tego dowiesz z poniższego artykułu!
13:16, 10.01.2020
Zimy stają się co prawda coraz cieplejsze z każdym rokiem, jednak grudniowe wieczory nadal najchętniej spędzamy w domu ? odpoczywając po całym dniu w pracy lub na uczelni bądź przygotowując się do świąt. Sposobów na spędzenie wieczoru z kimś bliskim może być wiele, a dzisiaj podpowiadamy Ci nasze ulubione.
12:30, 03.01.2020
Czy jest na świecie ktoś, kto bardziej niż kobiety uwielbia prezenty w formie biżuterii? Raczej nie. I nie chodzi wyłącznie o ozdoby, wręczane przez mężczyzn. Równie bardzo cieszą dodatki, które wzajemnie kupują sobie przyjaciółki. Na znak wyjątkowej więzi oraz szacunku można obdarowywać się różnymi prezentami. Ich ważną część stanowią złote bransoletki, wyróżniające się personalizacją.
15:51, 19.12.2019
W województwie wielkopolskim ponad 16 tys. przedsiębiorców zdecydowało się na instalację terminala płatniczego z Programu Polska Bezgotówkowa. W ramach Programu właściciele firm mogą otrzymać terminal na 12 miesięcy za darmo. Zarówno klienci, jak i przedsiębiorcy doceniają tę zmianę i coraz częściej sięgają po płatności bezgotówkowe. Możliwość płacenia kartą jest dostępna w sklepach, punktach usługowych, ale także coraz częściej na straganach, w schroniskach, szkołach, przedszkolach i urzędach państwowych. Dzięki darmowym terminalom mieszkańcom żyje się wygodniej!
22:23, 04.12.2019
Cukiernia i lodziarnia o nazwie Słodka Strefa powstała na krotoszyńskim Rynku w sierpniu i z miejsca zdobyła przychylność klientów.
22:47, 03.12.2019
Wiele osób z niecierpliwością czeka na pierwsze oznaki zimy, aby móc wyjechać w góry i spędzić czas na białym szaleństwie. Bardzo często kierunkiem podróżny są zagraniczne kurorty, ponieważ w Polsce w ostatnim czasie zima jest bardzo trudna do przewidzenia. W Alpach warunki są o wiele lepsze i ciekawsze. Jednak przed wyjazdem warto zadbać o kilka niezwykle istotnych kwestii jak np. dobre ubezpieczenie.
14:53, 01.12.2019
Od 21 listopada br. trwa pilotażowy program mający na celu udostępnienie terenów leśnych w zarządzie Lasów Państwowych na potrzeby aktywności, tj. bushcraft czy survival. Powstał on jako wynik rozmów pomiędzy leśnikami a przedstawicielami grup związanych z tego typu aktywnościami.
1
13:35, 29.11.2019
Prowadzisz własną działalność i pragniesz podobnie jak inne firmy stworzyć stronę internetową, która przyciągnie klientów. Na pewno chcesz by Twoja strona była najlepsza spośród wszystkich. Czy jest to możliwe? Jeżeli tak, to co zrobić w tym kierunku? O tym, jak przygotować się do procesu tworzenia strony internetowej dowiesz się w tym artykule.
11:56, 28.11.2019
Stabilny wzrost zainteresowania i przychodów. To tylko dwie z wielu korzyści, jakie małym firmom przynosi lokalne pozycjonowanie

20:40, 14.11.2019
W pielęgnacji zębów szczoteczka soniczna robi widoczną różnicę. Samodzielnie ocenisz, czy warto taką kupować
14:18, 31.10.2019
Sobota - dzień sprzątania, prania, planowania kolejnych dni, a może dzień odpoczynku, błogiego relaksu wśród bliskich osób? Obojętnie, jak zaczynasz swój weekend, sprawdź, czy będziesz mógł w taki dzień odebrać swoją przesyłkę w Paczkomacie. Może to będzie pretekst, by wstać z wygodnej kanapy i ruszyć na spacer?
08:19, 25.10.2019
Poznaj najskuteczniejsze techniki e-marketingu!
16:04, 06.10.2019
Znajomość kodeksu pracy wśród pracowników często ? zbyt często ? ogranicza się do kwestii związanych z urlopami, wynagrodzeniami czy zakresem obowiązków służbowych. Tymczasem warto mieć świadomość wszystkich swoich praw, aby w razie ewentualnych sporów móc je skutecznie egzekwować. Bardzo dobrym przykładem będzie tutaj kwestia zachowania czystości i dostępu do środków higieny w miejscu pracy. Z pomocą ekspertów z firmy Berendsen przedstawimy aktualne przepisy w tym zakresie.
1
08:43, 20.09.2019
Przeglądając oferty agencji marketingu internetowego, lub podpisując umowę współpracy z jedną z nich, jesteśmy zasypywani masą branżowych pojęć, o których większość przedsiębiorców nie ma zielonego pojęcia. Prezentujemy słowniczek niezbędnych haseł ułatwiających zrozumienie działania promocji w sieci.
© rzeczkrotoszynska.pl | Prawa zastrzeżone