Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
17:36, 18.10.2021
Oczyszczanie twarzy to zdecydowanie jeden z najważniejszych elementów codziennej pielęgnacji skóry. To właśnie za jego sprawą możemy usunąć z cery wszelkie zanieczyszczenia, które mogłyby negatywnie wpłynąć na jej kondycję. Żeby jednak cały ten proces przebiegł prawidłowo, nie wystarczy jedynie umycie skóry wodą czy nawet zwykłe użycie płynu micelarnego. Do oczyszczania warto podejść wieloetapowo, by rzeczywiście przyniosło pozytywny skutek i poprawiło wygląd naszej cery.
11:47, 12.10.2021
Każdy rodzic chce dołożyć jak najwięcej starań do wykształcenia swojego dziecka i zapewnia mu najlepsze formy kształcenia. Od bardzo długiego czasu rynek korepetycji się rozwija, jednak w dobie pandemii odbywanie się zajęć stacjonarnych bywało utrudnione, więc powstawało sporo stron internetowych oferujących zajęcia zdalne, głównie za pomocą platformy teams lub innych video-rozmów. Nie jest to najlepsze rozwiązanie, ponieważ brak narzędzi dydaktycznych i wątpliwa często jakość rozmów na komunikatorach pozostawiały wiele do życzenia. Znacznie lepszą opcją jest skorzystanie z portalu przystosowanego do nauki online lub połączenie jej w formie – rozmowa na wideoczacie + praca na przystosowanych do nauki platformach. Dzisiaj przyjrzymy się trzem takim profesjonalnym serwisom, które posiadają w swojej ofercie nie tylko naukę teoretyczną jeśli chodzi o język polski i matematykę, ale przede wszystkim wiele narzędzi i systemów motywacyjnych do nauki, dzięki którym odrabianie lekcji stanie się w jakiejś części przyjemnością, a na pewno będzie znacznie łatwiejsze dla uczniów, a skorzystać z tego też mogą nauczyciele w szkołach.
15:30, 11.10.2021
Tylko do 18 października możesz zgłosić organizację niosącą pomoc kobietom, która wspólnie będziemy mogli wesprzeć w przyszłorocznej edycji akcji Pomagamy jak umiemy kobietom.
09:00, 29.09.2021
1 października to Światowy Dzień Uśmiechu. Z tej okazji Rossmann organizuje webinar, jakiego jeszcze nie było. UŚMIECH ROBI DZIEŃ DOBRY to 6 godzin inspirujących spotkań, rozmów, wykładów i warsztatów, z których dowiemy się, jak dbać o szeroko pojęty fizyczny i psychiczny dobrostan. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na profilach społecznościowych Rossmanna w godzinach 11.00-17.00. Może wziąć w nim udział każdy, kto w codziennym życiu poszukuje pozytywnej energii, radości i harmonii – oczywiście bezpłatnie! 
17:24, 27.09.2021
Specjaliści badają związek między stosowaniem leków z grupy kortykosteroidów a przebiegiem zakażenia koronawirusem. Wbrew badaniom z początku pandemii, widoczne jest poprawienie u pacjentów stosujących te leki - obecnie dostępne dane wskazują, że kortykosteroidy łagodzą przebieg infekcji COVID-19. Przez to ich stosowanie zmniejsza ryzyko wystąpienia ciężkich objawów koronawirusa, podobnie jak szczepionka na COVID-19.

12:48, 27.09.2021
Moja przygoda z kwiatami rozpoczęła się, gdy to zupełnie przypadkowo trafiłam do kwiaciarni, której właścicielami są znajomi mojej mamy. Wiele się nauczyłam, a czas tam spędzony pokazał, że to jest coś dla mnie.
15:07, 26.09.2021
Dziś coraz więcej osób decyduje się wziąć pożyczkę, aby podreperować domowy budżet, sfinansować wakacje czy kupić samochód. Jak to się mówi, pożyczki są dla ludzi. Kluczowe jest to, aby brać je z głową. Sprawdź koniecznie, na jakie 4 rzeczy koniecznie trzeba zwrócić uwagę, zawsze gdy chcesz zaciągnąć pożyczkę.
13:42, 22.09.2021
Gdy zastanawiamy się nad ciekawymi miejscami na weekendowy wypad, często przychodzi nam do głowy Wrocław, Poznań, Kraków… Natomiast w naszej Ojczyźnie znajduje się wiele innych, bardzo ciekawych miast, które nie są tak często odwiedzane przez turystów. Zupełnie niesłusznie! Wiele z nich kryje w sobie zachwycające zabytki, ciekawe historie i wiele miejsc godnych odwiedzenia.
11:00, 22.09.2021
Chyba każdy użytkownik telefonu komórkowego przynajmniej raz spotkał się z sytuacją, w której dzwoni do niego nieznany numer. Dziś rozwój telefonii jest ogromny i na tyle dynamiczny, że nie sposób mieć wszystkich identyfikatorów w pamięci naszego urządzenia. Tego rodzaju forma kontaktu wykorzystywana jest także przez oszustów i nieuczciwe osoby - nic więc dziwnego, że wielu internautów stara się sprawdzić, kto jest po drugiej stronie słuchawki. Czy jednak zawsze jest to możliwe i gdzie szukać pomocy?
00:00, 13.09.2021
Jeśli jesteś właścicielem kota, to na pewno niejednokrotnie zadawałeś sobie pytanie - jaką karmę podawać mruczkowi: suchą czy mokrą? Mogłoby się wydawać, że odpowiedź na to pytanie jest banalnie prosta, jednak czy na pewno? Okazuje się, że nie do końca. Jak to więc jest - jaki pokarm wybrać? Sprawdź to w naszym artykule!

00:00, 11.09.2021
Zakup nowego mieszkania, szczególnie pierwszego w życiu, jest niewątpliwie wydarzeniem bardzo emocjonującym. Jednak musisz pamiętać o tym, że swoje przyszłe cztery kąty będzie trzeba jeszcze odpowiednio przygotować do zamieszkania. Obecnie coraz większą popularnością cieszy się usługa wykończenia pod klucz. Czym jest to spowodowane? Poznaj jej najważniejsze zalety!
08:46, 10.09.2021
Zakończenie reprezentacyjnej przerwy to znakomita wiadomość nie tylko dla kibiców piłki klubowej, ale przede wszystkim typerów. Ostatnie zgrupowanie obfitowało w wiele niespodziewanych rezultatów, przy których nawet Ekstraklasa wygląda na łatwą do typowania. Co ciekawego czeka nas w najbliższy weekend na europejskich boiskach?
00:00, 10.09.2021
Jesteś właścicielem pojazdu ciężarowego? Zapewne masz świadomość tego, że obowiązek wykupienia ubezpieczenia komunikacyjnego OC dotyczy również Ciebie. Ciężarówki, tak samo jak samochody osobowe, muszą mieć zawsze aktualną polisę. Przy jej braku narażasz się na wysokie kary. Do tego, jeśli nieubezpieczonym autem spowodujesz wypadek, będziesz odpowiedzialny pokryć związane z nim koszty z własnej kieszeni. Ryzyko się nie opłaca! Sprawdź już teraz, jak ubezpieczyć auto ciężarowe i ile to kosztuje.
09:41, 09.09.2021
Zgodnie z przepisami w Polsce mamy zarówno pewne ubezpieczenia obowiązkowe, jak i nieobowiązkowe. Do tej drugiej grupy zalicza się m.in. OCP, czyli specjalną polisę OC dla branży transportowej, konkretniej dedykowaną przewoźnikom. Nie ma obowiązku jej zakupu, ale z drugiej strony warto rozważyć taką inwestycję. Dlaczego ubezpieczenie to może być przydatne, czym dokładnie jest i jaki będzie koszt jego zakupu? Tego dowiesz się z poniższego wpisu – zapraszamy do lektury!
08:44, 27.08.2021
Nie tylko studia na prestiżowej uczelni otwierają drogę do bardzo dobrych zarobków. Wśród najbardziej poszukiwanych zawodów są obecnie elektrycy. Niezbędni w branży odnawialnych źródeł energii, na wszelkiego rodzaju budowach, w zakładach pracy i od czasu do czasu potrzebni w domach.

REKLAMA