Zamknij
REKLAMA
00:00, 26.04.2021
Lodówka to podstawowe wyposażenie każdej kuchni, dlatego warto zadbać o to, by w razie jej zniszczenia można było ubiegać się o wypłatę odszkodowania. W tym celu należy kupić polisę, która obejmie właśnie taki sprzęt. Jak to zrobić i która opcja okazuje się najkorzystniejsza?
00:00, 22.04.2021
Ubezpieczenie na życie to produkt, który powstał po to, aby zapewniać bezpieczeństwo i wsparcie w najtrudniejszych chwilach w życiu. Dzięki temu po śmierci ubezpieczonego, jego poważnym zachorowaniu lub utracie zdolności do pracy jego bliscy otrzymają świadczenie, które pokryje niespodziewane koszty. Dowiedz się, czym kierować się przy wyborze oferty i czy cena jest najważniejsza.
13:55, 20.04.2021
Zazwyczaj produkty kupowane przez nas w sklepach mają dłuższą datę przydatności do spożycia. Jest tak w przypadku wszelkich artykułów sypkich takich jak mąka, kasza, ryż, makaron, a także wszelkiego rodzaju konserwy. Niestety niektóre z produktów, które kupujemy nadają się do spożycia tylko w określonym krótkim czasie. Co jednak w przypadku, gdy wolimy cieszyć się ich smakiem nie tylko zaraz po wyjściu ze sklepu. Istnieje zatem kilka alternatyw dla tych przysmaków prosto z Ukrainy, które mają krótszy termin przydatności.
1
15:31, 19.04.2021
Mieszkasz w Koninie i szukasz dobrego materaca? Z pewnością tak jak cała Polska pokochasz materace szwedzkiej firmy Hilding. Ta marka oferuje ci doświadczenie i wyjątkowy komfort snu! Motto firmy jest przejrzyste: wyspani mogą więcej. Dlatego sprawdź nasz przegląd najlepszych materacy do spania.
2
13:50, 04.04.2021
Przedawnienie kredytu to instytucja prawna, dzięki której możemy uniknąć spłaty kolejnych rat. Warto wiedzieć jak przedawniają się długi i jakie są konsekwencje dla dłużnika.

1
16:24, 29.03.2021
ZSTO w Krotoszynie to niepubliczna szkoła, która jest całkowicie darmowa z wieloma możliwościami dla uczniów.
1
15:33, 24.03.2021
Dni stają się coraz cieplejsze, zima wykonuje ostatnie podrygi, a Ty rozmyślasz nad kupnem roweru? Doskonały pomysł! Rower to nie tylko idealny środek transportu, który pozwoli Ci szybko dotrzeć do celu i nie utknąć w korkach, ale także wzmocni i usprawni Twoje ciało przy niewielkim wysiłku. Rynek oferuje wiele rodzajów rowerów, a wybór powinien zależeć od kilku najważniejszych wytycznych - przeczytaj, na co zwrócić uwagę przy decyzji.
00:00, 24.03.2021
Nie wszystkie sytuacje na drodze można przewidzieć, a stłuczka może się zdarzyć każdemu. Problem pojawia się jednak wtedy, gdy doszło do poważnej kolizji, w której auto uległo znacznemu uszkodzeniu. W tym przypadku ubezpieczyciele często orzekają szkodę całkowitą, co nie zawsze jest korzystne z punktu widzenia kierowcy. Co zrobić w takiej sytuacji i na co zwracać uwagę? Podpowiadamy!
09:11, 22.03.2021
Wielokrotnie podczas tworzenia stylizacji dochodzimy do wniosku, że to właśnie dzięki odpowiednim dodatkom uzyskamy wymarzony efekt, podkreślimy zalety stroju i swojej urody. Olbrzymią popularnością cieszy się przede wszystkim biżuteria srebrna.
14:14, 12.03.2021
Na Śląsku rolada, modra kapusta i kluski. Wielkopolska kojarzy się z gzikiem i pyrą. A Kaszuby to królestwo czerniny. Co region to inne tradycyjne dania. Natomiast dla odmiany warto od czasu do czasu przygotować coś innego. Eksperymentowanie w kuchni to odkrywanie nowych smaków, nie mówiąc już o tym, że urozmaicając dietę, wzbogacamy ją o cenne składniki odżywcze. Zdecydowanie częściej powinniśmy sięgać po ryby.

10:45, 16.02.2021
Nie ma nic gorszego niż powrót do zimnego domu, gdy na dworze temperatura jest poniżej zera. Wybór ogrzewania to jedna z najważniejszych kwestii przy budowie domu. Obecnie sposobów jest wiele, warto zabezpieczyć się alternatywnym źródłem, gdyby okazało się, że zimą w domu panuje za niska temperatura bądź ogrzewanie sporo kosztuje. Jak ogrzać zimy dom?
09:49, 15.02.2021
Miód, imbir, cytryna- to najlepsze trio na jesienne i zimowe rozgrzanie się po powrocie do domu. To propozycje dla małych i dużych, pod warunkiem, że dzieci nie mają na żaden z tych produktów alergii. Na temat miodu i tego w jakiej temperaturze wody traci swoje wartości panuje wiele przekonań. Jaka jest prawda? Czy nie możemy napić się gorącej herbaty z miodem?
12:53, 10.02.2021
We współczesnym świecie praktycznie każdy z nas ma telefon, który daje nam wiele możliwości. Jeszcze niedawno smartfon służył nam przede wszystkim do kontaktowania się z najbliższymi. Dzisiaj jest już całkowicie inaczej - używamy telefonu praktycznie do wszystkiego! Oglądamy na nim filmy, gramy w gry? Smartfon umożliwia nam także dokonywanie zakupów online, czy kupowanie biletów. Dlatego też warto zadbać o nasze urządzenie i kupić uchwyt do samochodu na telefon. Jaki to wydatek? Dlaczego warto to zrobić? Sprawdź to w naszym artykule. Życzymy miłej lektury!

REKLAMA