Zamknij
REKLAMA
10:45, 16.02.2021
Nie ma nic gorszego niż powrót do zimnego domu, gdy na dworze temperatura jest poniżej zera. Wybór ogrzewania to jedna z najważniejszych kwestii przy budowie domu. Obecnie sposobów jest wiele, warto zabezpieczyć się alternatywnym źródłem, gdyby okazało się, że zimą w domu panuje za niska temperatura bądź ogrzewanie sporo kosztuje. Jak ogrzać zimy dom?
09:49, 15.02.2021
Miód, imbir, cytryna- to najlepsze trio na jesienne i zimowe rozgrzanie się po powrocie do domu. To propozycje dla małych i dużych, pod warunkiem, że dzieci nie mają na żaden z tych produktów alergii. Na temat miodu i tego w jakiej temperaturze wody traci swoje wartości panuje wiele przekonań. Jaka jest prawda? Czy nie możemy napić się gorącej herbaty z miodem?
12:53, 10.02.2021
We współczesnym świecie praktycznie każdy z nas ma telefon, który daje nam wiele możliwości. Jeszcze niedawno smartfon służył nam przede wszystkim do kontaktowania się z najbliższymi. Dzisiaj jest już całkowicie inaczej - używamy telefonu praktycznie do wszystkiego! Oglądamy na nim filmy, gramy w gry? Smartfon umożliwia nam także dokonywanie zakupów online, czy kupowanie biletów. Dlatego też warto zadbać o nasze urządzenie i kupić uchwyt do samochodu na telefon. Jaki to wydatek? Dlaczego warto to zrobić? Sprawdź to w naszym artykule. Życzymy miłej lektury!

12:52, 10.02.2021
Każdego dnia powinniśmy pamiętać o nitkowaniu zębów, dzięki któremu możemy się pozbyć resztek jedzenia i innych zanieczyszczeń z przestrzeni międzyzębowych. Jest to bardzo ważne, gdyż jeśli nie będziemy tego regularnie robić, to mogą pojawić się choroby dziąseł. Możemy również zmagać się z wieloma innymi nieprzyjemnymi objawami takimi jak np. nieprzyjemny zapach z ust. Doskonale jednak wiemy, że nitkowanie zębów nie należy do najprzyjemniejszych czynności, dlatego też irygatory do zębów są często zalecane przez stomatologów. Czy irygator do zębów może ułatwić nitkowanie? Sprawdźmy to! Zachęcamy do przeczytania naszego artykułu.
14:38, 05.02.2021
Zmotywowany pracownik to prawdziwy skarb pracodawcy. Przychodzi do biura i już od początku widać zapał, chęci oraz własną inicjatywę w rozwiązywaniu problemów. Wykonywanie codziennych obowiązków jest dla niego powodem do czerpania satysfakcji ze swojej pracy. Czy można kreować takie postawy odgórnie? Jak motywować, by było to skuteczne? W dalszej części tekstu znajdziemy kilka wskazówek od Beautiful Company Wrocław.
08:41, 22.01.2021
Gdy pogoda i okoliczności nie dopisują i nie możemy sobie pozwolić na opuszczenie domu, by spędzać czas aktywnie, warto obudzić kreatywność i postarać się, by urozmaicić czas lockdownu. Dzieci szybko się nudzą i broją, gdy doskwiera im monotonia. Ich pokłady energii muszą mieć gdzieś ujście, inaczej zostaną niewłaściwie wykorzystane. Będziemy się frapować tym, że nasze pociechy są niegrzeczne, wykazują niepożądane zachowania, nie potrafią zająć się sobą, a przede wszystkim nie są szczęśliwe. Jak nie dopuścić do takiej sytuacji?

09:26, 22.12.2020
Tradycyjne ogrzewanie węglem i drzewem odchodzi wraz z dymem z komina. W niektórych miastach pojawiły się już zakazy palenia węglem. Kraków jako jedno z pierwszych miast zaczął walkę z piecami węglowymi. Zakaz obejmuje w Sopocie, wyłączone z niego są kominki. Dlatego ważny jest wybór ekologicznego ogrzewania.
13:04, 21.12.2020
Sufity napinane są dziś najnowocześniejszą, praktyczną i estetyczną opcją wykończenia. Ta technika dekorowania wnętrz stała się modna stosunkowo niedawno i prawie natychmiast zyskała niezwykłą popularność. Wyjaśnia to połączenie doskonałych właściwości użytkowych: sufity napinane Gdańsk są trwałe, niewymagające w utrzymaniu ich dobrego stanu, piękne i nie powodują trudności podczas instalacji. Nic dziwnego, że wielu Polaków poszukuje sufitów napinanych do samodzielnego montażu. Czy istnieją takie konstrukcje, czy warto je kupować oraz jak zrobić sufit napinany - na wszystkie te pytania odpowiadamy w naszym artykule.
1
18:33, 20.12.2020
Zanim zaczniesz szukać wymarzonego domu, musisz wiedzieć, ile możesz pożyczyć, aby go sfinansować. W ten sposób możesz odpowiednio wyszukiwać kredyty na warunkach, które Ci odpowiadają, podobnie jak kalkulatory wynagrodzeń pomagają Ci sprawdzić, czy Twoja płaca jest adekwatna do tego, co powinieneś zarabiać. Ogólnie, to ile możesz pożyczyć, będzie zależeć od czterech rzeczy:
00:01, 18.12.2020
Zakupy, porządki, przygotowanie wigilijnych potraw - lista rzeczy do zrobienia przed świętami jest długa. Warto jednak na chwilę zatrzymać się, a także podzielić się magicznymi chwilami i powalczyć o nagrody. Jak to zrobić? 

REKLAMA