Zamknij
REKLAMA
13:14, 19.11.2020
Prowadzenie pralni przemysłowej może być bardzo dochodowe. Coraz więcej polskich przedsiębiorców rozważa wejście w tę branżę. Decydując się na otwarcie własnego punktu usługowego trzeba najpierw zdobyć odpowiednią wiedzę na temat planowanej działalności. Osoba zamierzająca założyć własny biznes pralniczy musi dobrze przemyśleć zarówno kwestie formalne (np. wybór formy prowadzenia działalności, znalezienie lokalu dostosowanego do profilu przedsiębiorstwa, kwestie związane z odbiorem przez Sanepid i Inspekcję Pracy itp.), jak również dobrać stosowne wyposażenie. O czym powinieneś wiedzieć przed założeniem pralni wodnej?
00:01, 16.11.2020
W obecnych czasach warto skupić się na własnym zdrowiu i budowaniu odporności. Warto jednak robić to w naturalny sposób. Idealnym sposobem jest miód. Jak go odpowiednio stosować by nie stracił właściwości?
10:01, 12.11.2020
Być może przeczytałeś gdzieś w Internecie lub usłyszałeś od kogoś, że tanie drony są słabej jakości i nie ma sensu wydawać na nie pieniędzy. Teraz zastanawiasz się, czy jest sens inwestować w drona przy ograniczonym budżecie, czy przypadkiem nie będziesz skazany jedynie na buble.
00:01, 09.11.2020
Sezon jesienno-zimowy to trudny czas dla naszego organizmu. Zmienna pogoda - przenikliwe zimno, padający deszcz ? to wszystko sprawia, że jesteśmy podatni na infekcje. Jak się nie dać przeziębieniu? To proste, wystarczy jeść miód. Trzeba tylko wiedzieć jaki.
13:57, 19.10.2020
Już 16 października w Rossmannie startuje niezwykła akcja. Ponad 1400 kosmetyków do makijażu będzie przecenionych aż o 60%.
13:10, 06.10.2020
Twój ogród na co dzień zachwyca bujną roślinnością oraz wieloma kolorami, jednak gdy nadchodzi wieczór wszystko zlewa się w jedną całość? Dzięki odpowiednio dobranemu oświetleniu także po zmroku może on czarować swoim klimatycznym wyglądem.

17:37, 21.09.2020
Philips Sonicare to najpopularniejszy na świecie producent sprzętu do codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Urządzenia spod szyldu tej marki cieszą się uznaniem zarówno ekspertów z branży stomatologicznej, jak i konsumentów, którzy zwracają uwagę na ich skuteczność, nowoczesność oraz solidne wykonanie. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z marką Philips Sonicare i oferowanymi przez nią szczoteczkami elektrycznymi.
08:45, 15.09.2020
Pożyczki pozabankowe w ostatnich latach przeszły transformację. Po wprowadzeniu zmian w ustawie ?antylichwiarskiej? na rynku pozostały przede wszystkim rzetelne firmy, które potrafiły dostosować się do nowych przepisów. Jednak pomimo tych wszystkich zmian na temat pożyczek pozabankowych wciąż krąży dużo mitów. Razem z ekspertami VIVUS demaskujemy je.