Zamknij

REKLAMA
17:37, 21.09.2020
Philips Sonicare to najpopularniejszy na świecie producent sprzętu do codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Urządzenia spod szyldu tej marki cieszą się uznaniem zarówno ekspertów z branży stomatologicznej, jak i konsumentów, którzy zwracają uwagę na ich skuteczność, nowoczesność oraz solidne wykonanie. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z marką Philips Sonicare i oferowanymi przez nią szczoteczkami elektrycznymi.
08:45, 15.09.2020
Pożyczki pozabankowe w ostatnich latach przeszły transformację. Po wprowadzeniu zmian w ustawie ?antylichwiarskiej? na rynku pozostały przede wszystkim rzetelne firmy, które potrafiły dostosować się do nowych przepisów. Jednak pomimo tych wszystkich zmian na temat pożyczek pozabankowych wciąż krąży dużo mitów. Razem z ekspertami VIVUS demaskujemy je.
14:23, 24.08.2020
Moda na franczyzę przyszła do nas ze Stanów Zjednoczonych. To tam całe szeregi przedsiębiorców korzystają z jej dobrodziejstw, budując w ten sposób swoje biznesy. Ze względu na ilość firm, które pracują w tym trybie, systemu franczyzowe zza wielkiej wody są bardzo korzystne dla właścicieli cukierni. W Poznaniu, Rzeszowie czy Krakowie ta wizja nie musi być aż tak kolorowa i optymistyczna. Jakie są zalety i wady tego systemu, i czy można inaczej wypromować cukiernię?

14:01, 21.08.2020
W ostatnim czasie bardzo popularne stało się wręczanie na różne okazje voucherów na rozmaite wydarzenia lub atrakcje. Nic w tym dziwnego, w końcu warto podarować komuś coś opartego na przeżyciach i doświadczeniach. W pamięci najbardziej zapadają nam wspomnienia, które wzbudziły w nas jakiś rodzaj emocji. Poniżej przedstawiamy propozycje prezentów urodzinowych, które przypadną do gustu każdemu.
14:11, 22.07.2020
Prawidłowo uszczelniony brodzik to gwarancja suchości podłogi w łazience, przynajmniej w strefie kąpielowej. Jeżeli uszczelnienie nie będzie skuteczne, na płytkach pojawiać się będzie woda, co przekłada się nie tylko na walory estetyczne wnętrza, ale również czystość w pomieszczeniu. Może też dojść do wystąpienia trwałych zacieków na płytkach, szczególnie na ścianie. Będą one bardziej widoczne na ciemnych kolorach oraz połyskujących powierzchniach. Jak poradzić sobie z przeciekającym brodzikiem?
REKLAMA