Zamknij

Letnie kołdry Ludwika - dlaczego są najlepsze?

13:11, 29.03.2020 | .
Skomentuj

Zdrowie to jedna z tych rzeczy, która jest dla nas najcenniejsza. Jednym z warunków dobrego samopoczucia jest zdrowy i komfortowy sen. To dzięki niemu nasza skóra zachowuje młody wygląd, skołatane nerwy się regenerują a wszystkie duże problemy, po dobrze przespanej nocy stają się jakby mniejsze. Mówi się również, że głęboki sen jest najlepszym lekarstwem na wszelkiego rodzaju infekcje i choroby. Żyjemy w czasach, gdy codzienne stresy, szybkość życia i emocje, które towarzyszą nam, na co dzień, sprawiają, że nie zawsze łatwo jest nam zasnąć. Gdy dodatkowo w sypialni zamiast miękkiej kołdry czeka na nas stara pierzyna sen jest po prostu niekomfortowy. Pozornie nie ma to dla nas większego znaczenia, jednak na dłuższa metę  źle przespane noce mogą być przyczyną wielu chorób  i dolegliwości. Dlatego warto zainwestować nie tylko w wygodne łóżko, ale przede wszystkim dobrą jakościowo kołdrę. 

Kołdry letnie pod którymi zawsze się wyśpisz.

Dobra kołdra na lato z https://posciel.to/koldry-letnie to taka, która z jednej strony dobrze nas ogrzeje, a z drugiej jest lekka i przewiewna. Takie właśnie są kołdry puchowe. Ich wnętrze wypełnia puch kaczy lub gęsi. Na dobry początek należy zadać sobie pytanie, co to właściwie jest puch i czym różni się od pierza. Puch zwykle gęsi to najwyższej, jakości, równocześnie najdroższy materiał, którym wypełnione jest wnętrze kołdry. Ten surowiec jest najszlachetniejszy spośród dostępnych na rynku. Jest miękki i delikatni, dzięki czemu kołdry nim wypełnione są przyjazne nawet dla najbardziej delikatnej skóry. Alternatywą dla niego jest półpuch gęsi, będący mieszanką pierza i puchu. Ta opcja jest nieco tańsza, przez co bardziej dostępna. Trzecia możliwość to kołdry wykonane z pierza. Nie są one tak miękkie jak te wykonane z puchu, jednak wysokiej, jakości pierze również zapewnia odpowiednią izolacje, a ze względu na swoją sprężystość jest trwałe i dobrze ogrzewa w chłodniejsze noce. Pierze powinno pochodzić z ekologicznych hodowli i być ręcznie skubane, dzięki temu będzie sprężyste i trwałe. Kołdry puchowe posiadają liczne zalety: są antyalergiczne, dobrze izolują nasze ciało zarówno od zbyt niskich jak i zbyt wysokich temperatur, są miękkie i przyjemne w dotyku. Kołdry wykonane z naturalnego puchu i pierza gęsiego i kaczego są również bardzo trwałe. Wysokiej, jakości kołdra ma budowę kasetową, co zapewnia równomierne rozmieszczenie wkładu w obrębie pościeli i zapobiega jego przemieszczaniu. Tak skonstruowana kołdra będzie nam służyć przez długie lata, korzystnie wpływając, na jakość naszego snu. Wybierając kołdrę do swojej sypialni warto zwrócić uwagę na producenta. Tylko firmy z wieloletnim doświadczeniem w branży i ugruntowaną pozycją na rynku mogą zapewnić nam produkty najwyższej, jakości.

Kołdry marki Ludwika

Firma Ludwika od ponad 20 lat produkuje najwyższej, jakości kołdry z pierza, puchu i półpuchu. Dzięki swojemu doświadczeniu i pasji tworzenia, jej produkty zadawalają nawet najbardziej wymagających klientów. Letnie kołdry firmy Ludwika sprzyjają zdrowemu snu. Latem, gdy noce bywają bardzo ciepłe pod lekką letnią kołdrą jest przyjemnie chłodno. Wysokiej, jakości kołdra jest lekka i oddycha razem z naszym ciałem. Dzięki temu osoba śpiąca pod taką pościelą nie poci się, a rano wstaje wypoczęta. Kołdry firmy Ludwika są w pełni bezpieczne dla wszystkich użytkowników. Dzięki wypełnieniu ekologicznym pierzem i puchem doskonale izolują ciało od chłodu jednocześnie zapewniając optymalną temperaturę snu. 

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz