Zamknij

Gdzie wziąć pożyczki ratalne przez internet?

15:26, 26.05.2020 | J.U
Skomentuj

Jedną z ofert pozabankowych firm pożyczkowych są pożyczki ratalne. Charakteryzują się one przede wszystkim szybką decyzją i przelewem. Gdzie dostanę taką pożyczkę?

Kiedy pożyczka ratalna będzie dobrym rozwiązaniem?

Aby odpowiedzieć na pytanie, kiedy pożyczka ratalna będzie dobrym rozwiązaniem, należy najpierw wyjaśnić, czym charakteryzuje się ta oferta. Jeżeli zdecydujemy się na złożenie wniosku, możemy otrzymać wsparcie finansowe w wysokości nawet 60 000 zł. Okres kredytowania wynosi natomiast maksymalnie 60 miesięcy. Z tego względu oferta ta nazywana jest często alternatywą dla kredytów w banku. Dodatkowo firmy pożyczkowe oferują swoim klientom łagodniejsze kryteria niż banki. Dzięki temu mamy większe szanse na otrzymanie potrzebnych pieniędzy. Niektóre firmy pożyczkowe akceptują wnioski nie tylko od osób bez żadnej historii kredytowej, ale również z niewielkimi zaległościami w spłacie. Pożyczka ratalna będzie również doskonałym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują pożyczki dopasowanej do własnych możliwości.

Firmy pożyczkowe umożliwiają klientom samodzielny wybór okresu kredytowania i kwoty. Oznacza to, że każdy z nas ma szansę dopasować ją do swojego budżetu domowego. Pamiętajmy również o możliwości przeznaczenia pieniędzy na dowolny cel! Nie musimy się odpowiadać na żadne dodatkowe pytania pożyczkodawcy dotyczące przeznaczenia gotówki. Nie będziemy podlegali również żadnym kontrolom!

Gdzie znaleźć atrakcyjne pożyczki ratalne?

Aby dowiedzieć się, gdzie wziąć pożyczki ratalne przez internet, warto skorzystać z narzędzia online, jakim jest porównywarka pożyczek. Jedną z nich znajdziemy na stronie: https://pozyczkowy-portal.pl/. Jest to miejsce, w którym zostało zgromadzone wiele ofert sprawdzonych pożyczkodawców. Należy podkreślić, że wśród nich znajdują się firmy działające zgodnie z prawem. Kiedy przejdziemy na podstronę “pożyczki ratalne”, otrzymamy dostęp do wirtualnego kalkulatora. Za pomocą suwaków możemy wskazać interesującą nas kwotę i okres kredytowania. W odpowiedzi otrzymamy listę firm, które spełniają wprowadzone przez nas kryteria. Dzięki temu możemy wybrać spośród ofert tę, która jest najtańsza na podstawie prognozowanej wysokości raty. Do dyspozycji mamy również opinie ekspertów z najważniejszymi informacjami dotyczącymi oferty. Kiedy zejdziemy na sam dół analizy eksperckiej otrzymamy dostęp do komentarzy byłych lub aktualnych klientów. W ten sposób możemy dowiedzieć się, czego się wystrzegać, a co wpłynęło na ich pozytywną opinię.

Dodatkowo każdy z nas ma szansę przejrzeć rankingi z najlepszymi, najszybszymi oraz najtańszymi ofertami. Bez wątpienia korzystając z takiego narzędzia, szybko dowiemy się, gdzie znaleźć atrakcyjne pożyczki ratalne.

Jak złożyć wniosek o pożyczki ratalne?

Wniosek o pożyczki ratalne możemy złożyć na stronie internetowej pożyczkodawcy. Nie potrzebujemy do tego żadnych dokumentów oprócz dowodu osobistego. Jeżeli dysponujemy chwilą wolnego czasu oraz urządzeniem z dostępem do internetu, możemy zaczynać. Pierwszym krokiem będzie przejście na stronę pożyczkodawcy oraz wybór kwoty i okresu kredytowania. Następnie upewnijmy się, że wysokość raty nam odpowiada. Kolejnym krokiem będzie uzupełnienie wniosku swoimi danymi osobowymi, kontaktowymi, adresowymi oraz finansowymi. Jeżeli to zrobimy, pozostaje nam tylko zatwierdzić zgody i zweryfikować swoją tożsamość. W tym celu musimy zazwyczaj wykonać tradycyjny przelew weryfikacyjny, zalogować się do konta bankowego przez aplikację weryfikacyjną lub wykonać ekspresowy przelew weryfikacyjny.

Kiedy to zrobimy, pozostaje nam tylko czekać na odpowiedź pożyczkodawcy i ewentualny przelew. Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj także: Pożyczki ratalne: co musisz wiedzieć przed zaciągnięciem, aby nie wtopić?

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA