Zamknij

Kredyt gotówkowy dla Polaków pracujących za granicą - gdzie znaleźć kredyt?

10:23, 16.12.2020 |
Skomentuj

Współczesny świat stawia przed nami wiele ról, obowiązków i wydatków, których niestety często nie jesteśmy w stanie pokryć z własnych dochodów. Zdarza się, że musimy zaciągnąć kredyt gotówkowy, który ma posłużyć jako pomoc w realizacji celów.

Nie zawsze jednak wiemy, gdzie szukać oferty dostępnej dla osób pracujących w obcym kraju i jakie warunki musimy spełnić, aby otrzymać takie zobowiązanie. Na czym dokładnie polega kredyt gotówkowy dla Polaków pracujących za granica? Kompendium wiedzy znajdziesz poniżej lub na Totalmoney.pl.

 

Czy kredyt dla pracujących za granica jest możliwy?

Często ciężka sytuacja życiowa zmusza nas do emigracji w celach zarobkowych. Zdarza się również, że planujemy w przyszłości powrót do Polski i wybudowanie lub zakup wymarzonej nieruchomości. Z tego też powodu wyjeżdżamy na jakiś czas do obcego kraju, aby zwiększyć dochody i móc odłożyć potrzebną kwotę. Jednak w wielu sytuacjach chcemy wspomóc się pożyczką bankową, która może znacznie ułatwić nam realizacje inwestycji. Wówczas zastanawiamy się, czy kredyt gotówkowy dla Polaków pracujących za granica jest w ogóle dostępny i czy banki chętnie udzielają takiej pomocy? Sprawdź na https://www.totalmoney.pl/kredyty_gotowkowe !

Instytucje bankowe posiadają w swoich ofertach taką formę zobowiązania, jednak nie jest ona powszechna i może wiązać się z nieco bardziej surowymi kryteriami. Banki mogą wymagać od nas dopełnienia większej ilości formalności i dostarczenia innych dokumentów niż w przypadku pozyskiwania dochodów w Polsce. Nie oznacza to jednak, że kredyt dla pracujących za granica jest niemożliwy do zaciągnięcia. Mogą starać się o niego klienci posiadający odpowiednią zdolność kredytową.

 

Kto otrzyma kredyt gotówkowy dla osób pracujących za granicą?

Pomimo tego, iż kredyt dla pracujących za granica jest możliwy, banki nie są skore do udzielania zobowiązań osobom z dochodami w obcej walucie. Głównym powodem jest Rekomendacja S, która reguluje tę kwestię. W związku z jej wprowadzeniem, polskie instytucje finansowe otrzymały zakaz przyznawania kredytów w innej walucie niż złoty i euro. Oznacza to więc, że największe szanse na taki kredyt mają klienci pobierający dochody w walucie euro, np. pracujący w Niemczech.

Musimy jednak zdawać sobie sprawę z konieczności posiadania wyższej zdolności finansowej. Niemożliwe będzie również ominięcie wielu formalności, których celem jest potwierdzenie dochodów. W związku z tym klient wnioskujący o kredyt dla pracujących za granica będzie musiał odpowiednio udokumentować swoje zarobki, aby bank zyskał jak najmniejsze ryzyko kredytowania.

 

Kredyt gotówkowy dla Polaków pracujących za granicą — warunki

Podstawowym wymogiem, które stawiają nam banki w przypadku otrzymywania dochodów w obcej walucie jest wysoka zdolność kredytowa. Ten element jest ściśle sprawdzany podczas wnioskowania i musimy być świadomi, że firma będzie skrupulatnie weryfikowała naszą wiarygodność.

Aby otrzymać pomoc finansową, konieczne jest posiadanie o wiele wyższej zdolności kredytowej niż w przypadku klasycznego kredytu. Na jej wysokość wpływa kilka czynników. Są to:

— Wysokość dochodów, rodzaj umowy, staż pracy— Jeśli nasze dochody za granicą są stosunkowo wysokie, banki będą patrzeć na nasz wniosek nieco przychylniejszym okiem. Warto wiedzieć, że największe szanse na kredyt gotówkowy dla pracujących za granicą mają osoby z podpisaną umową o pracę na czas nieokreślony. W przypadku przedsiębiorców prowadzących biznes w innym kraju, banki mogą wymagać dosyć długiego stażu działalności. W Polsce obecnie należy prowadzić firmę minimum 1 rok. W przypadku biznesu za granicą, akceptowane są wnioski od przedsiębiorców działających na rynku kilka lat. Uzyskanie takiego kredytu jest jednak bardzo ciężkie do spełnienia. Banki wymagają także minimalnego stażu pracy za granicą na pełen etat na poziomie 6, 12 lub 24 miesięcy. Kwestia ta jest uzależniona od kwoty, o którą się ubiegamy i indywidualnych warunków w poszczególnych instytucjach.

— Historia kredytowa w BIK — Mając dobry scoring w BIK, otrzymujemy o wiele większe szanse na kredyt dla pracujących za granica. Warto więc budować historię kredytową o wiele wcześniej, zaciągając np. niewielkie pożyczki lub kupując sprzęt na raty.

— Szczegółowa dokumentacja — Składając wniosek o kredyt dla Polaków pracujących za granicą, musimy pozyskać wiele dokumentów, których celem jest potwierdzenie naszej zdolności kredytowej. Niezbędne będzie zaświadczenie od pracodawcy, umowa o pracę, zeznania podatkowe i wyciągi z konta bankowego.

— Niezbyt wysokie wydatki — W większości przypadków utrzymanie się za granicą jest dosyć kosztowne. Jednak osoby pobierające stosunkowo wysokie dochody przy wydatkach, które nie zaburzają znacznie ich budżetu, są traktowane przez bank jako wiarygodniejsze. W związku z tym konieczne jest także udokumentowanie kosztów, jakie ponosimy na codzienne wydatki. Dzięki temu bank zyska maksymalną pewność, że bez problemu będziemy w stanie spłacać raty kredytowe w terminie.

— Brak zadłużeń i wpisów do rejestrów dłużników — Posiadając wpisy w KRD lub w innych bazach osób zadłużonych, nie mamy żadnych szans na otrzymanie kredytu bankowego. W takiej sytuacji należy uiścić wszelkie zaległości wynikające z długów, a następnie wnioskować o wykreślenie naszych danych z tego typu rejestrów. Dopiero na tym etapie możemy starać się o kredyt gotówkowy dla pracujących za granicą.

 

Kredyty gotówkowe dla Polaków za granica

Kredyt gotówkowy dla osób pracujących za granica 2020 jest oferowany przez:

— Bank Pekao

— Alior Bank

— Santander Bank Polska

— Citi Handlowy

— ING Bank Śląski.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (3)

Claudia KleinClaudia Klein

0 0

Witam i witam w Spotlight Global Loan Services. Nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także doradcą finansowym.

Czy pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego? Potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli tak, radzę skontaktować się z moją firmą przez | [email protected] | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i masz pożyczkę na swoim koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ świadczymy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie.

Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczka osobista, pożyczka biznesowa i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 mln euro, a my udzielamy pożyczek o niskim oprocentowaniu 3% rocznie. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów pożyczkowych.

Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem pożyczki pod zastaw kapitału w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa procentowa, niewystarczające zabezpieczenie, wskaźnik zadłużenia do dochodów, niska ocena kredytowa lub inne przyczyny

Koniec z czekaniem i stresującymi wizytami w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz zaciągnąć pożyczkę i sfinalizować transakcje zawsze i wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz

Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij e-mail do | [email protected] | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | lub za pośrednictwem strony internetowej: https://spotlightglobalfin.wixsite.com/financial ||

Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.

Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach ! 07:36, 18.12.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Susan BensonSusan Benson

0 0

Witam Szanowni Państwo, Potrzebujecie pomocy finansowej? Jestem Susan Benson. Jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem finansowym.

Potrzebujesz kredytu biznesowego, pożyczki osobistej, pożyczki hipotecznej lub pożyczki na realizację swojego projektu? jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak, zalecam kontakt z moją firmą. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, w tym pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe. Aby uzyskać więcej informacji, napisz do nas e-mailem: ([email protected]) lub wyślij mi wiadomość bezpośrednio na WhatsApp przez: +447903159998 i otrzymaj natychmiastową odpowiedź..

Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi finansowe i staramy się pomóc Ci spełnić wszystkie Twoje aspiracje. Specjalizujemy się w dostarczaniu strukturalnych rozwiązań finansowych dla osób fizycznych i firm w najbardziej efektywny i najszybszy sposób.

Oto kilka powodów, dla których warto skontaktować się z nami w sprawie pożyczki;
* Wygoda - Możesz ubiegać się o pożyczkę w dowolnym miejscu i czasie.
* Elastyczna kwota - Ty decydujesz, ile chcesz pożyczyć.
* Szybkie bezpośrednie finansowanie - otrzymaj pożyczkę w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia.
* Elastyczna stopa procentowa - Dobra stopa procentowa.
* Wysokie wskaźniki akceptacji
* Elastyczna spłata - masz szansę wybrać datę spłaty, tygodniową, miesięczną lub roczną na okres 1-30 lat.
* Prosta aplikacja online.
* Spersonalizowane wskazówki i wiedza.
* Brak ukrytych opłat

Nie trać okazji z powodu braku funduszy. Skontaktuj się z moją firmą już teraz, możemy pomóc Ci w uzyskaniu pożyczki, ponieważ pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty pożyczki, prosimy o przesłanie nam wniosku o pożyczkę za pośrednictwem:
E-mail: [email protected]
WhatsApp: +447903159998

Pośrednicy / konsultanci / brokerzy mogą przyprowadzać swoich klientów i są w 100% chronieni. Z pełnym zaufaniem będziemy współpracować z korzyścią dla wszystkich zaangażowanych stron. 18:40, 28.12.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Mr ElliotMr Elliot

0 0

Szczęśliwego Nowego Roku, witamy w 2021 roku. Aby rozpocząć rok, możesz ubiegać się o pożyczkę z oprocentowaniem zaledwie 2% w NOVA GLOBAL FINANCE.

Niezależnie od tego, czy chcesz ożywić swój styl życia, czy też masz nieoczekiwany wydatek, z którym musisz sobie poradzić, pożyczka od NOVA GLOBAL FINANCE jest opłacalnym sposobem na osiągnięcie tego celu.

Nova Global Finances jest elastyczna: możesz pożyczyć do 10 milionów euro, z odpowiednim okresem spłaty od 1 do 30 lat. Oferujemy szeroką gamę pożyczek osobistych, biznesowych, mieszkaniowych i konsolidacyjnych, które można dostosować do zmieniających się potrzeb i okoliczności przy oprocentowaniu 2%.

Co dostałeś:
 Natychmiastowy dostęp do środków po zatwierdzeniu
 Konkurencyjne stopy procentowe
 Elastyczne warunki spłaty
 Możliwość szybszej spłaty kredytu (dopłaty obniżają wysokość kredytu)
 Łatwe zatwierdzenie, jeśli potrzebujesz dodatkowych funduszy
 Możesz ubiegać się o pożyczkę w dogodnym dla siebie miejscu i czasie

Jak aplikować:
Złożenie wniosku o pożyczkę jest szybkie i proste! Firmy lub osoby fizyczne zainteresowane złożeniem wniosku o pożyczkę w Nova Global Finances i potrzebują więcej informacji na temat JAK ZŁOŻYĆ APLIKACJĘ, powinny WYSŁAĆ E-MAIL na adres ([email protected]) LUB skontaktować się z Panem Elliotem pod numerem WhatsApp: +31642117819, aby uzyskać więcej informacji i uzyskać informacje ustne. OWU mają zastosowanie.. 14:40, 02.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz