Zamknij

Szukasz uchwytu na telefon do samochodu? Zobacz najczęściej popełniane błędy

12:53, 10.02.2021 | materiały partnera

We współczesnym świecie praktycznie każdy z nas ma telefon, który daje nam wiele możliwości. Jeszcze niedawno smartfon służył nam przede wszystkim do kontaktowania się z najbliższymi. Dzisiaj jest już całkowicie inaczej - używamy telefonu praktycznie do wszystkiego! Oglądamy na nim filmy, gramy w gry… Smartfon umożliwia nam także dokonywanie zakupów online, czy kupowanie biletów. Dlatego też warto zadbać o nasze urządzenie i kupić uchwyt do samochodu na telefon. Jaki to wydatek? Dlaczego warto to zrobić? Sprawdź to w naszym artykule. Życzymy miłej lektury!

Ile kosztuje uchwyt na telefon do samochodu?

Obecnie na rynku możemy znaleźć bardzo szeroki wybór akcesoriów do telefonów. Wśród nich na pewno znajdziemy uchwyty samochodowe na telefon, które bardzo ułatwiają codzienne funkcjonowanie. Ważne jest też to, że zazwyczaj mają one uniwersalny rozmiar, co przekłada się na to, że pasują do każdego telefonu. Jednak zanim dokonamy zakupu, to warto się upewnić, czy na pewno tak jest, gdyż istnieje kilka modeli, które są przeznaczone jedynie do niektórych smartfonów. Jeśli natomiast chodzi o ich cenę, to na pewno spotkamy się z dużymi różnicami - możemy kupić uchwyt samochodowy na telefon za 300 złotych, jak i za kilka złotych. Warto tutaj jednak zaznaczyć, że tańsze nie zawsze oznacza gorsze. Na co więc warto zwrócić uwagę podczas wyboru takiego gadżetu?

Na co zwrócić uwagę, wybierając uchwyt do samochodu?Stojąc przed wyborem uchwytu do samochodu na telefon, musimy wiedzieć, że najważniejsze jest to, aby był dobrej jakości. Choć często mówi się, że cena produktu zależy od jego jakości, to nie do końca tak jest. Idealnym tego przykładem jest uchwyt samochodowy BIKEASY, który kosztuje zaledwie 39,99 złotych, a jakość jego wykonania jest znakomita! Dlatego też, jeśli potrzebujesz dobry uchwyt na telefon, to warto zainteresować się właśnie tym produktem. Jeśli jednak zdecydujesz się na inną markę, to pamiętaj, aby sprawdzić, jaka jest jego jakość - chyba nie chcesz, aby uchwyt na telefon zepsuł się po pierwszym użyciu, prawda?

Jakie są najczęściej popełniane błędy?

Wyróżniamy także kilka najczęściej popełnianych błędów. Numer jeden to oczywiście telefon, który jest oparty o osłonę zegarów czy też kolumnę kierownicy. To bardzo duży błąd, gdyż kiedy dojdzie do niebezpiecznych manewrów, to nasz smartfon szybko spadnie na ziemie - a wtedy istnieje duże ryzyko, że wyświetlacz telefonu będzie musiał zostać wymieniony. Innym najczęściej popełnianym błędem jest wkładanie smartfona w bardzo płytką wnękę na kubek w konsoli, która znajduje się koło dźwigni zmiany biegów.

Powszechnym błędem jest także pozostawianie telefonu na konsoli centralnej i opieranie go o wyświetlacz auta. Wystarczy, że odrobinę przyśpieszymy, a nasz telefon na pewno bardzo szybko spadnie na podłoże. Kierowcy bardzo często również przechowują telefon na półce znajdującej się na desce rozdzielczej. Mimo że mogłoby się wydawać, że to idealne miejsce, to jednak tak nie jest - chyba że chcemy stracić nasze urządzenie.

Podsumowanie

Podsumowując, jeśli nie chcemy, aby nasz telefon uległ jakimś uszkodzeniom w samochodzie, to zainwestujmy w uchwyt na telefon, który w 100% zabezpieczy nasz smartfon. Ponadto kosztuje niewiele - to kolejny powód, dla którego warto zdecydować się na taki zakup. Sprawdź ofertę na https://bikeasy.pl

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%