Zamknij

Polskie spółki gamingowe warte uwagi w Q1 2021

10:13, 04.03.2021 | red.
Skomentuj

Giełdowi gracze nie raz i nie dwa szukają w sieci materiałów, które podsuną im inwestycyjny kierunek na polskiej giełdzie. Mimo pojawiających się głosów, że polski gaming cieszy się mniejszym zainteresowaniem niż w ubiegłych latach, wciąż jest to branża świetnie prosperująca i z ogromnymi możliwościami zarobku. Także dla inwestorów giełdowych.

Polskie spółki gamingowe warte uwagi w Q1 2021

Giełdowe debiuty z końcówki 2020 roku i ogromne redukcje względem zapisów pokazały, że polska giełda cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Potwierdzeniem tego jest też rekordowa liczba nowych kont maklerskich w 2020 roku. Jeżeli ty również pragniesz wkroczyć w giełdowy świat, sprawdź platformę od Saxo Bank Polska, która pozwoli każdemu na inwestowanie w akcje także polskich spółek gamingowych. Do wyboru mamy dwie platformy: SaxoTraderGO oraz SaxoTraderPRO. Znajdziemy w nich ciekawy i przejrzysty interfejs, masę funkcji czy narzędzi do analizy technicznej i fundamentalnej, czy możliwość korzystania na smartfonie w przypadku wersji GO.

Wracając jednak do wstępu, na które polskie spółki gamingowe warto zwrócić uwagę w pierwszej części roku?

  • Games Operators jest wydawcą gry Rustler (Grand Theft Horse), która wprawdzie na Wishlist Steam nie jest szczególnie wysoko, ale zapowiada się na wyjątkowo udaną produkcję. Przeglądając fragmenty promujące grę, nie sposób nie zauważyć analogii do słynnych gier GTA czy GTA2. Już sam sentyment do widoku z góry dawnych gier od Rockstar Games może zainteresować wielu graczy, a gdy duża grywalność okaże się atutem tego tytułu, sprzedaż może pozytywnie zaskoczyć. Gra ma zadebiutować w lutym
  • Pyramid Games - najbardziej wyczekiwaną pozycją od należącego do grupy Playway producenta, jest znajdujące się w piątej dziesiątce Wishlist Steam - Occupy Mars: The Game, czyli symulator przetrwania i kolonizacji marsa. Pozycja cieszy się sporym zainteresowaniem graczy (ponad 150 tysięcy oczekujących - dane z listopada 2020) i może przynieść spółce wiele dobrego. Premiera ma być w pierwszej połowie roku, chociaż nie wykluczone, że ukaże się jeszcze w Q1.
  • Ostatnią spółką ciekawie wyglądającą w Q1 2021 jest Creative Forge Games - wydawca gry Builders of Egypt, znajdującej się na wysokim 28 miejscu Steam Wishlist. Jest to strategia ekonomiczna w klimatach starożytnego Egiptu, której premierę zapowiedziano na Q1 2021 (dokładna data jeszcze nie jest znana). CFG to kolejna spółka należąca do stajni Playway, co jest pewnego rodzaju gwarancją dobrej jakości produktów. 

Uwaga! Podane spółki nie są rekomendacjami inwestycyjnymi w rozumieniu przepisów Ministerstwa Finansów, a jedynie prywatną opinią autora tekstu. Decyzje inwestycyjne należy podejmować według własnej opinii na tematy wybranych spółek.

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (2)

NoveltyNovelty

0 0

Złóż wniosek o pożyczkę pod adresem NOVELTY FINANCE ([email protected]) z oprocentowaniem 3%.

Niezależnie od tego, czy chcesz ożywić swój styl życia, czy też masz nieoczekiwany wydatek, z którym musisz sobie poradzić, pożyczka z NOVELTY FINANCE to opłacalny sposób na realizację tego celu.

NOWOŚĆ FINANSE jest elastyczna: możesz pożyczyć do 5 milionów euro (5 000 000,00 euro), z odpowiednimi okresami spłaty od 6 miesięcy do 30 lat. Oferujemy szeroką gamę pożyczek osobistych, biznesowych, mieszkaniowych i konsolidacyjnych, które można dostosować do zmieniających się potrzeb i okoliczności z oprocentowaniem 3%.

Co dostałeś:
 Natychmiastowy dostęp do środków po zatwierdzeniu
 Konkurencyjne stopy procentowe
 Elastyczne warunki spłaty
 Możliwość szybszej spłaty kredytu (dopłaty obniżają wysokość kredytu)
 Łatwe zatwierdzenie, jeśli potrzebujesz dodatkowych funduszy
 Twoja pierwsza spłata pożyczki rozpocznie się w sześć miesięcy po zatwierdzeniu.

Jak aplikować:
Złożenie wniosku o pożyczkę jest szybkie i proste!
Firmy lub osoby zainteresowane ubieganiem się o pożyczkę w Novelty Finance, które potrzebują więcej informacji o tym, jak złożyć wniosek, powinny WYSŁAĆ E-MAIL na adres ([email protected]) LUB skontaktować się z Krystianem Damianem na WhatsApp pod numerem +48732121095, aby uzyskać więcej informacji i ustne instrukcje. Zastosować.... 14:45, 26.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Susan BensonSusan Benson

0 0

Witam Szanowni Państwo, Potrzebujecie pomocy finansowej? Jestem Susan Benson. Jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem finansowym.

Potrzebujesz kredytu biznesowego, pożyczki osobistej, pożyczki hipotecznej lub pożyczki na realizację swojego projektu? jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak, zalecam kontakt z moją firmą. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, w tym pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe. Aby uzyskać więcej informacji, napisz do nas e-mailem: ([email protected]) lub wyślij mi wiadomość bezpośrednio na WhatsApp przez: +447903159998 i otrzymaj natychmiastową odpowiedź.

Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi finansowe i staramy się pomóc Ci spełnić wszystkie Twoje aspiracje. Specjalizujemy się w dostarczaniu strukturyzowanych rozwiązań finansowych dla osób fizycznych i firm w najbardziej efektywny i najszybszy sposób.

Oto kilka powodów, dla których warto skontaktować się z nami w sprawie pożyczki;
* Wygoda - Możesz ubiegać się o pożyczkę w dowolnym miejscu i czasie.
* Elastyczna kwota - Ty decydujesz, ile chcesz pożyczyć.
* Szybkie bezpośrednie finansowanie - otrzymaj pożyczkę w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia.
* Elastyczna stopa procentowa - Przystępna stopa procentowa w wysokości 3%.
* Wysokie wskaźniki akceptacji
* Elastyczna spłata - masz szansę wybrać datę spłaty, tygodniową, miesięczną lub roczną na okres od 1 do 30 lat.
* Prosta aplikacja online.
* Spersonalizowane wskazówki i wiedza.
* Brak ukrytych opłat

Nie trać okazji z powodu braku funduszy. Skontaktuj się z moją firmą już teraz, możemy pomóc Ci w uzyskaniu pożyczki, ponieważ pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty pożyczki, prześlij nam swoją prośbę o pożyczkę na ten adres e-mail [email protected] lub w WhatsApp pod numerem +447903159998

Pośrednicy / konsultanci / brokerzy mogą przyprowadzać swoich klientów i są w 100% chronieni. Z pełnym zaufaniem będziemy współpracować z korzyścią dla wszystkich zaangażowanych stron... 09:43, 07.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%