Zamknij

Festyn rodzinny w Misiu Uszatku. Tym razem o służbach mundurowych (ZDJĘCIA)

13:18, 06.06.2025 Aktualizacja: 13:43, 06.06.2025
Skomentuj

W krotoszyńskim Przedszkola nr 1 „Miś Uszatek” 5 czerwca odbył się coroczny piknik rodzinny. W tym roku impreza odbyła się pod hasłem „Służby mundurowe”.

Na terenie placówki przy ul. Piastowskiej najpierw występowały dzieci a oklaskiwali ich rodzice oraz rodzina. Nie zabrakło także loterii fantowej, gier i  zabaw, malowania twarzy i zmywalnych tatuaży czy puszczania baniek mydlanych. Na dzieci czekały poza tym stoiska z popcornem, grochówką i ciastami.

W festynie wzięli udział przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie, ZHP Krotoszyn i Stowarzyszenia Wojskowej „Czwórki" w Krotoszynie.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu rzeczkrotoszynska.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas sekretariat@rzeczkrotoszynska.pl lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%