Zamknij

Ostatnie "Dni karpia w Dolinie Baryczy". Aktualizacja.

20:01, 03.11.2019 | red.
REKLAMA
Skomentuj

Kończą się "Dni Karpia" - jesienny cykl wydarzeń promujących wyjątkowość Doliny Baryczy. Są jeszcze wolne miejsca na wydarzenie ,,Tajemnice Świątecznej krainy - wycieczka objazdowa z karpiem w tle". Każdy uczestnik tego wydarzenia dostanie pakiet gadżetów "Dni Karpia" oraz produktów lokalnych. Wolnych miejsc jest dużo!

Informujemy także, że kolację dla dwojga osób w restauracji Kardamon w Hucie pod Odolanowem wygrała w ogłoszonym na naszym fanpage'u konkursie - pani Asia Mayer-Sekula z Krotoszyna.

 

8 LISTOPADA /piątek/
Kolacja Rybna - Ryba do syta
MIEJSCE: Karczma Rybna Ruda Żmigrodzka

Kameralna impreza kulinarno-taneczna zapewni relaks nie tylko dla duszy, ale i ciała. Goście będą mogli odkryć nasze specjały rybne pod różnymi postaciami (pieczone, smażone, duszone, wędzone, w galarecie itd.), dla których bazą będzie szeroki wachlarz rozmaitych gatunków ryb słodkowodnych pochodzących ze stawów Gospodarstwa Rybackiego „Ruda Żmigrodzka". W tym roku na stołach zagoszczą również dania z dziczyzny. O oprawę muzyczną zadba lokalny DJ, a dla uatrakcyjnienia wieczoru przeprowadzimy kilka konkursów z nagrodami, w tym głosowanie na najsmaczniejszą potrawę z wytypowanych przez nas 3 dań. Biesiada przy stołach łączonych, część dań serwowana, a część w formie bufetu. Szczegółowe menu na stronie www.karczmarybna.pl.
LICZBA MIEJSC: 50
INFORMACJA: tel. 609 856 026

8 LISTOPADA /piątek/
Kolacja rybna - Ryba do syta
MIEJSCE: Restauracja Kardamon, Huta

Restauracja Kardamon zaprasza po raz kolejny na Kolację Rybną połączoną z wieczorkiem tanecznym. Będzie nam bardzo miło wspólnie z Państwem docenić i cieszyć się smakiem dań z ryb pochodzących z Doliny Baryczy. Potrawy rybne dopełnią dania serwowane w stałym menu naszej restauracji. Na deser słodki bufet, kawa, herbata oraz woda z cytryną (napoje bez ograniczeń). Osoby spoza Odolanowa mogą skorzystać z naszej bazy noclegowej. Serdecznie zapraszamy!
LICZBA MIEJSC: 130
ORGANIZATOR: Restauracja Kardamon
INFORMACJA:  tel.  601 375 590

9 LISTOPADA /sobota/
Kolacja rybna - Ryba do syta
MIEJSCE: Restauracja  Trzcieliny, Przygodzice

Spotkaj się z rodziną lub przyjaciółmi w listopadowy wieczór przy dobrej muzyce, smacznym karpiu i słodkowodnych rybach w trzech odsłonach. Zimne bufety i przekąski ze słodkowodnych ryb do skosztowania na szwedzkich stołach. Spotkanie umili muzyka, śpiewy i tańce na żywo. Przekonaj się, że również listopad może być czasem doskonałej zabawy, którą będziesz wspominał przez długie zimowe wieczory.
LICZBA MIEJSC: 100
ORGANIZATOR: Restauracja Trzcieliny
INFORMACJA:  tel. 509 640 634

10 LISTOPADA /niedziela/
Tajemnice świątecznej krainy  - wycieczka objazdowa z karpiem w tle
Miejsce: Milicz dworzec PKP

Wyrusz na wycieczkę objazdową busem po Dolinie Baryczy z licencjonowanym przewodnikiem! Start i zakończenie skomunikowane z pociągiem z Wrocławia. Tematem przewodnim będzie karp i jego świąteczna kraina. Odwiedzisz Skansen Rybacki w Rudzie Sułowskiej, by sprawdzić, gdzie karp czeka na wigilię. W Muzeum Bombki zobaczysz kolekcję ozdób choinkowych i weźmiesz udział w warsztatach wyrobu ozdób świątecznych z masy solnej. Zaśpiewasz pieśni adwentowe i kolędy przy dźwiękach liry korbowej. Napijesz się soku malinowego w Malinei. Niemal cały program będzie realizowany pod dachem. W cenie transport, usługa przewodnicka, wstępy, warsztaty, szklanka soku i ubezpieczenie.
KOSZT: dorośli - 60, dzieci do lat 15 - 40
LICZBA MIEJSC: 22
 INFORMACJA: 605 619 956

 

 

 

(red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© rzeczkrotoszynska.pl | Prawa zastrzeżone