Zamknij

Dwie osoby utonęły w południowej Wielkopolsce. Czy tak odreagowywali ograniczenia?

15:55, 03.05.2020 | red.
Skomentuj PSP Ostrzeszów
REKLAMA

Do osoby straciły życie na skutek utonięcia w południowej Wielkopolsce. Prawdopodobnie wszystkie były pod wpływem alkoholu. Czy w ten sposób odreagowywały ograniczenia związane z epidemią?

Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę przed północą w Ostrzeszowie. Służby zostały powiadomione o tonięciu osób w stawie przy ul. Kościuszki. Policję o o tym, że ktoś wpadł do wody poinformował jeden z wędkarzy. Jednemu z nich mężczyzna podał pobierak i za jego pomocą wyciągnął go na brzeg. Drugi z niknął z pola widzenia. Około godz. 1.00 w nocy strażacy odnaleźli ciało drugiego z mężczyzn. To 19-latek – dodaje sierż. sztab. Juszczak.Uratowany 20-latek został zatrzymany do dyspozycji prokuratora. W chwili wypadku był pod wpływem alkoholu.

Kolejny wypadek w czasie weekendu miał miejsce w Witaszycach pod Jarocinem. Służby zostały powiadomione o osobie, która wpadła do sztucznego zbiornika wodnego. Na miejscu lądował także LPR i prowadzona była reanimacja mężczyzny. Niestety nie udało się go uratować. To 65-letni mieszkaniec gminy Jarocin.

(red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz