Zamknij

Już niedługo wielki karpiowy festiwal w Dolinie Baryczy

09:56, 01.08.2019 | J.U.
Skomentuj
REKLAMA

 

"Dni Karpia" to jesienny cykl wydarzeń promujących wyjątkowość Doliny Baryczy. Organizatorzy zapraszają po raz 14. do regionu, którego tradycje rybackie sięgają 800 lat.

Zaplanowano ponad 80 wydarzeń plenerowych, aktywnych, wędkarskich, edukacyjnych i kulinarnych, odbywających się przez 10 weekendów od września do listopada. Podczas "Dni Karpia" we wrześniu, październiku i listopadzie można aktywnie spędzić czas, zabrać dzieci, zaprosić znajomych, spotkać się z rodziną. Jesienne weekendy nigdzie nie są tak piękne i bogate w atrakcje jak w Dolinie Baryczy.

Będzie wiele nowości min.: warsztaty kiszenia z Masterchef Junior Julką Cymbaluk, możliwość poznania legend, znanych rodów z Doliny Baryczy i ciekawych miejsc na wycieczce z przewodnikiem, interaktywne zajęcia ogólnorozwojowe z elementami sensoplastyki dla dzieci w wieku od 1. do 3. roku życia i ich rodziców.

Będą zawody wędkarskie, spływy kajakiem czy rajd rowerowy zakończony kolacją rybną lub tańcem i śpiewem na imprezie plenerowej. Rano – przejażdżki bryczką lub spacery z ornitologiem. Organizatorzy zapraszają do poznawania smaków i korzystania z usług turystycznych Doliny.

W tym roku każdy, kto zakupi bilet na wydarzenie płatne lub odbierze bon na wydarzeniu bezpłatnym może wybrać w systemie internetowym nagrodę. Do puli nagród, oprócz koszulek, toreb, kubków, breloków, magnesów z wizerunkiem Dni Karpia, włączyły się firmy oznaczone znakiem „Dolina Baryczy Poleca”.

Nasza redakcja jest jednym z patronów medialnych tej imprezy.
                
Informacji udzielają: Anna Urbańczyk, Inga Demianiuk-Ozga, tel. 71 38 30 432 lu mailowo: [email protected] Więcej na www.dnikarpia.barycz.pl.

 

(J.U.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz