Zamknij

GOSTYŃ. W czasie kłótni strzelił do żony z kuszy. Trwa śledztwo...

17:08, 24.02.2020 | red.
Skomentuj
REKLAMA

Czy w Kunowie pod Gostyniem mąż próbował zabić żonę? Jeszcze kilka dni temu chodziła taka plotka, dziś wiadomo, że sprawą zajmuje się prokuratura, która zamierza przedstawić mu zarzut usiłowania zabójstwa. Ranna kobieta trafiła do szpitala, podobnie jak jej mąż. 

Wszystko miało rozegrać się w czwartek 20 lutego - pisze portal Gostyn24.pl. Według nieoficjalnych informacji w jednym z domów miało dojść do kłótni małżonków, którzy znajdują się w separacji. W pewnym momencie mąż wstrzelił do żony z kuszy...

Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Poznaniu - prokurator Łukasz Wawrzyniak, potwierdza, że gostyńska prokuratura prowadzi postępowanie w tej sprawie i niewykluczone, że przedstawi mężczyźnie zarzut usiłowania zabójstwa,  ale nie zdradza szczegółów na temat przebiegu zdarzenia.

- Prokuratura wszczęła śledztwo w tej sprawie, chodzi o usiłowanie zabójstwa kobiety - mówi prokurator Łukasz Wawrzyniak. - W tej chwili sprawca przebywa w szpitalu, a prokurator rozważa wydanie postanowienia o przedstawieniu mu zarzutów i w momencie kiedy lekarze zezwolą na udział tego pana w czynnościach zostanie mu ogłoszony zarzut z art. 13 par. 1 w związku z art. 148 KK, czyli usiłowanie zabójstwa - wyjaśnia prokurator Łukasz Wawrzyniak.

(red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

KedlawKedlaw

0 0

Ja bym ja skutecznie trafil! 12:12, 07.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA