Zamknij

Mamy to! Pieniądze z Unii dla Wielkopolski

14.32, 12.12.2022 . Aktualizacja: 17.41, 27.12.2022
Skomentuj
REKLAMA

Ponad 2,1 mld euro otrzyma Wielkopolska z budżetu UE w ramach perspektywy finansowej 2021-2027. Komisja Europejska zatwierdziła na początku grudnia program Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2022 . Pierwsze konkursy ruszą już w przyszłym roku.

To nie koniec dobrych informacji. Znamy także laureatów plebiscytu Łączy nas WIELkopolskiE” na najlepsze projekty zrealizowane z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, w którym mieszkańcy oddali ponad 50 tys. głosów. Żeby dowiedzieć się kto zwyciężył, czytaj relację z wydarzenia.

W nowym wydaniu e-magazynu “Nasz Region” piszemy o tym, jak ważne w naszym życiu jest work-life balance. O zachowaniu równowagi pomiędzy sferą zawodową i prywatną rozmawiamy z Piotrem Michoniem, profesorem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu autorem bloga i podcastu Ekonomia Szczęścia. Zaglądamy też do żłobka w gminie Krzemieniewo i  Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego EMEDEA, w którym na pomoc mogą liczyć dzieci z różnymi problemami funkcjonalnymi.

Odwiedzamy również Leszczyńskie Centrum Usług Senioralnych, które powstało przy wsparciu Funduszy Europejskich. To miejsce, w którym seniorzy potrzebujący wzmożonej rehabilitacji i opieki, mogą liczyć na specjalistyczne wsparcie. Przygotowując się do nowej perspektywy wyjaśniamy czym są Komitety Monitorujące i jaką rolę pełnią.

Chcesz wiedzieć, jak zmienia się Wielkopolska z Funduszami Europejskimi? Czytaj e-magazyn “Nasz Region"

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%