Zamknij

Ucz się przez całe życie – to się naprawdę opłaca!

09:47, 08.09.2023 . Aktualizacja: 10:05, 08.09.2023
Skomentuj

Już 120 tysięcy mieszkańców regionu w ostatnich latach zmieniło swoje zawodowe życie przy wsparciu Funduszy Europejskich. Ty też możesz zwiększyć swoje szanse na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy. Jak unijne dotacje będą nam pomagały w zawodowym rozwoju w najbliższych latach dowiesz się z rozmowy z Barbarą Kwapiszewską, dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu.

O tym, że warto się uczyć przez całe życie przekonuje również Bogumiła Frąckowiak, kierownik Punktu EUROPE DIRECT Poznań, która przybliża ideę Europejskiego Roku Umiejętności. Co to za inicjatywa? Dowiesz się zaglądając tu .

W nowym wydaniu e-magazynu “Nasz Region” odwiedzamy poznańskie Centrum Integracji Społecznej, w którym członkowie Stowarzyszenia “Pogotowie Społeczne” pomagają mieszkańcom, znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej, wyjść na prostą. Poruszające historię  pokazują, że idea ekonomii społecznej ma sens i dla wielu jest drogą do osiągnięcia osobistego i zawodowego sukcesu.

 

Przyjrzeliśmy się również ciekawym inicjatywom środowiskowym. W Szydłowie powstała unikalna enklawa miododajna. Przestrzeń przyjazna naturze przyciąga mieszkańców i jest wzorcowym przykładem udanej ochrony bioróżnorodności. Z kolei w Witkowie włodarze gminy postawili na niskoemisyjny transport, z którego chętnie korzystają mieszkańcy.

Chcesz wiedzieć, jak zmienia się Wielkopolska z Funduszami Europejskimi? Czytaj e-magazyn “Nasz Region” i bądź na bieżąco.

 
(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

xcxc

0 0

Żeby żyć mózg trzeba trenować tak twierdzi Polska nauka.
Ale dlaczego mózgiem człowieka kieruje się w sposób niekonwencjonalny to znaczy wmusza się zło.
W Krotoszynie jest to już nagminne i celowe i wmusza się np. przestępstwa i inne przewinienia których nie ma się na sumieniu.
Jest to również wynikłe z niechlujstwa społeczności, która nie wie co czyni i pod nadzorem instytucji poniża inne osoby i wbija gwóźdź do trumny.
Nie należy czynić zła przez jego wmuszanie innym osobom i jest to tak zwane ukryte barbarzyństwo, którego w Krotoszynie nie brakuje. 16:51, 10.09.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

reo
0%