Policjanci z krotoszyńskiej drogówki, w trakcie kontroli kierowców, „ujawnili zachowania zagrażające innym uczestnikom ruchu”.
28 czerwca o godz. 19.15 we wsi Nowy Folwark funkcjonariusz zatrzymał do kontroli pojazd marki Renault Clio, który przekroczył dozwoloną prędkość w zatrważający sposób, bo aż o 64 km/h! Zarejestrowana prędkość wyniosła 114 km/h w strefie ograniczenia do 50 km/h. „Kierowca został ukarany mandatem karnym w wysokości 4 tys. zł oraz zatrzymano mu prawo jazdy”, podali policjanci.
Kilka kilometrów dalej w Rozdrażewie o 20.40 policjant z tego samego wydziału zatrzymał do kontroli auto marki Opel, którym kierował mieszkaniec Koźmina. Powód kontroli był podobny – przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym, pomiar wykazał 101 km/h. W tym przypadku kierowca również stracił prawo jazdy oraz dostał mandat karny w wysokości 1 tys. 500 zł, poinformowali stróże prawa.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz